Wpis z mikrobloga

@William2290: Nie dziwne, że jedna osoba mnie oskarża o bycie tłuścioszkiem z Krzyżowej.

Tą osobą jest kumpel Fiodora, który się tutaj ostatnio ujawnił, bo go jechałem za to, że maczał palce przy koncie kononowicz orginal.

Typ myśli, że jak ktoś jedzie po nim, albo po grubym patusie, to od razu Sławek.

Tyle.
@aa-aa: Biorąc pod uwagę to gdzie się udziela czyli najczęściej temat odzyskania hasła do Kononowicz orginal, jechanie po innych "redatkorach" ale nie rudym i jak wyżej fałszywe oskarżanie o bycie rudym niewinnego konta, to ma coraz wiecej podejrzeń że to on we własnej osobie. draska na majtach vel rudy
@aa-aa: Ta wiedza jest dostępna dla każdego, kto interesował sie Szkolną w okresie, gdzie @Fiodorczuk i @Bolszewik123 aka pet tv mieli dostęp do konta Kononowicz orginal.

Wiemy jedno, Fiutorczuk wypowiadał się na lajtach, że hasło zostało zmienione! i lateksy w postaci Srawka nie mają do niego już dostępu!

Wiemy też, że ostatni lajt był prowadzony przez Fiodorczuka i jego kumpla, który podgryza mi nogawki na wykopie.

Pet tv też miał dostęp,