Wpis z mikrobloga

@pablo397: nie wiem co to jest cyber i pewnie tam pracują jakieś jełopy. Natomiast z grami mam doczynienia od dziecka i tak się gier nie robi, tu są poważne błędy przy designie gry. Chyba najlepiej o grze świadczy ilość sprzedaży , na premierowy miesiąc było to ~13mln spowodowane oszustwem marketingowym, a w przez następne miesiące czyli cały obecny rok mniej niż 1mln kopii :)
  • Odpowiedz
@KondominiumKatoSocjalistyczne: cyber to skrót od cyberpunk 2077 - gry o której rozmawiamy na tagu.

Chyba najlepiej o grze świadczy ilość sprzedaży , na premierowy miesiąc było to ~13mln spowodowane oszustwem marketingowym, a w przez następne miesiące czyli cały obecny rok mniej niż 1mln kopii :)


spoko, jak dla ciebie wyznacznikiem dobrej zabawy w grze są ilości sprzedanych kopii - twoja sprawa. ja tam wolę sam odpalić grę i pograć, żeby wyrobić
  • Odpowiedz
to twoja opinia, wg. cyber to jedna z najlepszych gier ostatnich lat.


@pablo397: aha zrozumialem ze cyber to jakies czasopismo ( ͡° ͜ʖ ͡°).

spoko, jak dla ciebie wyznacznikiem dobrej zabawy w grze są ilości sprzedanych kopii - twoja sprawa. ja tam wolę sam odpalić grę i pograć, żeby wyrobić sobię opinię a nie patrzeć na recenzje na steamie czy ilości sprzedanych kopii.


@pablo397: wyznacznikiem jest
  • Odpowiedz