Wpis z mikrobloga

Gdyby te tweety wysłała jakaś randomowa Julka, to pewnie by miała własne znalezisko z płomieniem, a lewactwo byłoby bezlitośnie orane, bo nie zna podstaw fizyki z gimnazjum. Na szczęście wysłał je Korwin, lider jedynej merytorycznej opozycji, więc to dzień jak co dzień, co najwyżej parę lewaków ma ból dupy o przenikliwy komentarz Pana Janusza

#neuropa #korwin #bekazprawakow #bekazkonfederacji
strfkr - Gdyby te tweety wysłała jakaś randomowa Julka, to pewnie by miała własne zna...

źródło: comment_1623067367U8saAMhLWVrv4KT9ZP5BUG.jpg

Pobierz
  • 110
  • Odpowiedz
@Krejziismylife: Jest ich więcej, np. Wilk ma dzieci, ale jakie to ma znaczenie? Trzeba być niezłym dzbanem by wyprowadzać definicję zamordysty od urojonego nieruchania.
Poza tym #!$%@? się ode mnie - dałeś mnie na czarnolistą więc myślałem że chcesz ze mną gadać a ty mnie stalkujesz na srakopie że nawet zakopałeś moje drugie znalezisko które dodałem w tym roku.
  • Odpowiedz
@bastek66: niee, nie łączę. Łączę waszą nienawiść do kobiet z ruchaniem XD
Ale jak mówiłem, wy macie solidne problemy z połączniem kropek i to wychodzi na każdym kroku. każda wiadomość od korwnisty brzmi jak pisana przez konia. Klapki na oczy i nie widzi nic po bokach. Zamordyści, którzy nie widzą nic poza swoją fanatyczną wizją. Pełni żalu i nienawiści do całego świata.
I w sumie jak już kiedyś mówiłem. Bądźcie sobie
  • Odpowiedz
@Krejziismylife: I znowu wy, ile razy mam ci powtarzać gadaj z tagiem przegryw, mnie twoja obsesja na punkcie ruchania nie interesuje. I skończ te urojenia z nienawiścią do kobiet bo twoje chochoły to żaden dowód.
  • Odpowiedz