Wpis z mikrobloga

@BlackPillowaPrawda nwm nie lubię takiego gadania po prostu. Prawdopodobnie nie masz najgorzej tylko się żalisz nad swoim losem i tak usprawiedliwiasz sobie to że nie chcesz ruszyć dupy. Np. taki BuddaTV, miał ojca alkoholika, który się zachlał, a matka wyrzuciła go z domu jak miał 18 lat. To jednak nie przeszkodziło mu rozkręcić wielkiego biznesu, bo działał zamiast płakać. Takich przypadków jest mnóstwo więc szczególnie wkurza mnie takie stękanie. No ale rób
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BlackPillowaPrawda: Normiki i tak będą #!$%@?ć, że jakiemuś typowi z Piździchowic Dolnych się udało, to jest to ostateczny dowód na to, że każdy może uderzyć pięścią w stół i założyć dochodową firmę xD

Nie patrzą jednak na to, że udaje się może 1 na 1000 albo nawet 10000. Reszta #!$%@? za minimalną i się cieszy z premii 500 złotych albo bonu do Tesco na święta.
Gdyby każdy miał szansę to mielibyśmy
@lguodwznkoi_e: pojechałem przez olx. Praca > praca za granicą i tam jest pełno ofert. Do Niemiec pojechałem autokarem, a potem pociągiem na wieś. Z dworca odebrał mnie już bauer. Praca #!$%@? ale czasami trzeba po prostu zacisnąć zęby i pracować. Dzięki temu teraz nie robię prawie nic, a hajs też dobry zarabiam. Też w Niemczech.
@lguodwznkoi_e: Nie wiedziałem do końca tak naprawdę, ale tak żem czuł. Paradoksalnie łatwiej jest być wystawionym na tinderze przez drugiego wykopka niż przez dorosłego człowieka na olx. Zadzwoniłem, gościu wydawał się spoko, wszystko wytłumaczył, więc postanowiłem jechać. Poza tym co miałem do stracenia? Kilka dni i trochę kasy na autobus. To niewielkie ryzyko.

Nie trzeba było znać. Robota prosta, codziennie to samo, ale warto znać podstawowe słownictwo. Chociaż byli też tam