Wpis z mikrobloga

Jakie koszuleczki kolarskie polecacie? Czemu to tak drogę? Chcę coś dokupić ale bez 300zl nie podchodź.
Jest jakaś sensowna firma z #aliexpress która sprzedaje fajne koszulki w dobrej jakości? Nie chcę płacić 300 za quest czy raso. Wolę mieć 3 w tej cenie na zmianę.
#szosa #,kolarstwo
  • 14
@md5sum: z ali Ci nic nie lolece, ale moze decathlon? wiele osob sobie chwali za cena/jakosc. Kiedys miałem jedną i byla calkiem ok. W ali bym sie z odzieżą nie pchał :)
Na pewno uwazalbym na koszulki atiqq - wodoszczelna kieszonka w mojej koszulce jest wodoszczelna tylko od zewnatrz, a nie od ciala, wiec pot przenika i zostaje w kieszonce "wodoszczelnej"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@md5sum: za dobre rzeczy się płaci ¯\_(ツ)_/¯
Mam najwyższą serię z deca i jest bardzo fajna.
Kiedyś wyrwałem koszulkę z sigr.cc za 140 zł i jest sztos. Ale to była gruba promocja.
Quest podobno fajny, martombike też.
Kiedyś wyrwałem koszulkę z sigr.cc za 140 zł i jest sztos. Ale to była gruba promocja.


@Wycu91 3-4, a nawet 2 lata temu na koniec sezonu wyprzedawali starsze modele i spokojnie można było kupić u nich koszulkę poniżej stówy - sam zakupiłem tak 4 sztuki, więc w sumie nawet nie wiem jaką jakość prezentuje konkurencja.
Od pandemii nie widziałem żeby tak nisko zjechali.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@inyourface: to właśnie było dwa lata temu. Ja też nie mam porównania, bo jeździ w tym żona, ale w dotyku jakość materiału przebija najwyższy model decathlon o głowę.
Trzeba było brać więcej, jak Ty. A teraz cena jednak odstrasza.