Wpis z mikrobloga

Wiecie co było by fajne? To gdyby DICE dodał do któregoś specjalisty w klasie recon... psa. Żywego psa. Zamiast tych wszystkich czujników ruchu, była by "specjalizacja" żywego psa, który wyczuwa zbliżającego się wroga i zaczyna warczeć i przez to "pokazywać" go na mapie. Rzucałby się na takiego wroga i zadawałby mu małe,ale stopniowo coraz większe obrażenia. Myślę że to klimatyczne i bardzo fajne rozwiązanie mechaniki gry. Można by kupować ( oczywiście dla tych którzy lubią kupować ubranka w grach ) umaszczenie dla naszych czworonożnych towarzyszy. Monetyzacja dla tych skinów pewnie zarobiła by ogrom kasy dla EA i DICE. Wszelkie środowiska wspierające walkę o dobro zwierząt były by ukontentowane,a jest to teraz brzydko mówiąc "trendy" obecnie. Myślę że to samograj z którego właściwie wszyscy byli by zadowoleni. Co o tym sądzicie. Zapraszam do dyskusji jako weteran serii od początku jej istnienia. #battlefield #pytanie #gry
PonuryBatyskaf - Wiecie co było by fajne? To gdyby DICE dodał do któregoś specjalisty...

źródło: comment_1623442030WD2K95KwyG1FIOPtYUZhZ6.jpg

Pobierz

Czy DICE powinno wprowadzić psa zamiast czujnika ruchu?

  • Tak 16.0% (8)
  • Nie 48.0% (24)
  • Oglądaj mecz i nie zawracaj gitary 36.0% (18)

Oddanych głosów: 50

  • 4
  • Odpowiedz
jako weteran serii od początku jej istnienia.


@PonuryBatyskaf:

Nie mam pojęcia jak to ma wyglądać, przecież gameplay w bfie to symulator piekła. Biegniesz od punktu A do B, a w tle wszystko eksploduje czy to od czołgu czy helikoptera więc trzeba w trakcie tego chaosu biec odpowiednimi ścieżkami by nie zmiotło nas z planszy np. ukrywając się przed wzrokiem strzelca kma czołgu. Jak sobie taki pies wybiegnie na widelec to po
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PonuryBatyskaf: no ale taka specyfika snajpera, na odległość jesteś koxem a na blisko na 99% giniesz. Sama kwestia z psem fajna ale pasuje do innych gier, w zamkniętych pomieszczeniach i bardziej statycznych
  • Odpowiedz
@PonuryBatyskaf: oczywiście, że to zły pomysł. Walić kamperow, niech chociaż mają świadomość że mogą dostać kosę i zostaną poniżeni. Jak widzę dwie biegnące osoby i nie mam pewności czy zdążę zabić obu bo np zaraz schowają się za budynkiem to najpierw strzelam do tego co kuca, skrada się itp a nie do normalnego gościa biegnącego pomagać drużynie. XD
  • Odpowiedz