Wpis z mikrobloga

  • 1883
Różowa zatrzasnęła się w łazience xD Siedzi już tam godzinę, a ja za #!$%@? nie jestem w stanie otworzyć drzwi. Odkręciłem klamkę i kombinerkami majstruje przy tym trzpieniu od zamka, słychać jak przeskakuje, ale drzwi ciągle zamknięte. Ma ktoś jakiś pomysł, bo różowa już panikuje i chce żebym ciął drzwi wyżynarką xD Plusujcie dla zasięgu xD

#pomocy #pytanie #pytaniedoeksperta #inzynieria #stolarstwo
Corrny - Różowa zatrzasnęła się w łazience xD Siedzi już tam godzinę, a ja za #!$%@? ...
  • 253
  • Odpowiedz
Mi sie kiedys cos podobnego stało, pękła sprężyna od tego dzyndzla co wchodzi w ościeżnice i naciskanie klamki nic nie dawało bo dzyndel nie odskakiwał od bulbulatora. Musiałem cała wkładkę #!$%@?ć
  • Odpowiedz
@Corrny: co to w ogóle za pomysły niektórych, czekać do poniedziałku xD Spamowałbym śłusarzy i majstrów w całym mieście i prosił za otwarcie za dobrą stawkę zamiast próbować kroić drzwi, które pewnie kosztują minimum 500zł jak nie więcej, na które byś czekał 8 tygodni i jeszcze musiałbyś się nalatać.
  • Odpowiedz
@Corrny to nie jest tak, że trzeba było dłubać XD po prostu szybciej było przewiercić nie do końca i podłubać w zapadkach niż przewiercić całość. Jakby się poważnie #!$%@?ło to "dłubanie drucikiem" by nic nie dało
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Corrny: u mnie po blokach dwóch wytypowanych przez Policję Gruzinów włamuje się między godzinami 10 -12 do mieszkań i je okradają( w sumie okradli 9 mieszkań). Jak podasz adres to zostawię kartkę w języku rosyjskim i jak odczytaja to mają umiejętności żeby pomóc
  • Odpowiedz