Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania

#anonekrandkuje

Wczoraj wieczorem zacząłem robić zadanie rekrutacyjne dla jednej z firm do których aplikuję. Na chwilę odpaliłem instagrama. Jedna z dziewczyn która mnie dawno temu odrzuciła pokazuje się w staniku z częściowo zdjętym ubraniem na ig story. Inna (ta piąta którą opisałem tu https://www.wykop.pl/wpis/58222987/anonimowemirkowyznania-anonimowemirkowyznania-anon/ ) wrzuciła właśnie filmik w którym macha cyckami i robi dziubek. Do tego mnóstwo innych stories, połowa z nich jest od dziewczyn które mnie odrzuciły, także wchodzenie na ig to dla mnie potężne depression fuel. Odechciało mi się robić wtedy cokolwiek produktywnego, wyłączyłem laptopa.

Godzinę później dostaje wiadomość na ig od tej trzeciej którą tu opisałem https://www.wykop.pl/wpis/58222987/anonimowemirkowyznania-anonimowemirkowyznania-anon/ . Wysłała mi zdjęcie z kolacji z jakimś chłopakiem czy nie wiem z kim. Pytam się jej po co mi to wysyła - odczytała, nie odpisała. Chyba żeby mnie podręczyć. Tak wygląda moje #wychodzeniezprzegrywu .

#przegryw #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60c5e1426d4c9c000b10b9e9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 

#anonekrandkuje

Wczoraj wieczo...

źródło: comment_1623581196e31Ph8icHumMsDVEWvXIsE.jpg

Pobierz
  • 23
@AnonimoweMirkoWyznania: jakbyś miał olej w głowie to wiedziałbyś że można to inaczej rozegrać, mogłeś przyjąć broń kobiet w stylu "Jej charakter mnie odpychal, szukałem czegoś innego" wtedy w jej glowie powstał by mindfuck i nie miała by podstaw żeby cię od chama wyzywać. Stosuj ukiarkowany ghostlightning tak w skrócie czyli odchodzenie od źródła problemu i zakłamywanie rzeczywistości. Ale pilnuj się żeby to za bardzo nie przybrało na sile.
OP: @slepauliczka:

no widzę, że nawet te głupie laski mają więcej oleju w głowie niż ty XD

Jakie głupie, chodzi o rozmowę ze screena?

@Kebab_po_browarze:

Jej charakter mnie odpychal, szukałem czegoś innego

Jeśli chodzi o ten kawałek rozmowy ze screena, to nie wiem czemu miałbym tam kłamać że mnie jej charakter odpychał, skoro tak wcale nie było? xd Nie chcę zakłamywać rzeczywistości tak jak mi sugerujesz. I nie ma
@jojac70: stara ja to przed chwilą sprawdziłam, dla pewności i bmi pokazuje wagę prawidłową xD a osobiste preferencje nic do tego nie mają, bo ja nawet mając 174 bym nie chciała ważyć 63kg xD nie zmienia to faktu, że to nie jest ulaństwo
OP: Piszecie ciągle o tym 63 kg, a co myślicie o tej wysyłającej mi zdjęcia? Po co ona to robi.

@taktoto:

Skup się raczej na szukaniu pracy

Nie mam siły, nie robię tego zadania. Zwolnię się z obecnej i przez kilka tygodni chce odpocząć, ogarnąć jakieś sprawy (np. wyprowadzka), w tym czasie wtedy też na spokojnie się pouczę i poszukam pracy. Chyba że się uda z drugą firmą z którą
@AnonimoweMirkoWyznania: 63 kg to nic bo to moze byc dobrze zbudowana dupa.. Przy normalnym tj. nie karakanskim wzroscie jest potencjal.. Znam taka ~60kg przy 168..tylek, nogi, brzuch wszystko zbite i zadnych flakow latajacych. Do tego jedrny cyc i waga nieistotna.

No i na drugi raz nie pisz tak rozowej bo nie zeozumie Cie i zrobi Ci czarny PR.

Ta co wyslala to atenxyjna szmula szukajaca wrazen.
Napisz jej zwyczajnie zeby nie
zadziwia mnie jak bardzo mirki są przewrażliwione na punkcie wagi kobiet. Dla mnie dopóki nie jest snorlaxem z BMI 35 jest ok. Ale to w sumie dobrze, więcej dla mnie.