Wpis z mikrobloga

#euro2020 #mecz #pilkanozna

Ale festiwal przeciętności w kadrze Anglii. Największe #!$%@? mam z faktu, że grają jednocześnie Trippier i Walker oraz z potężnych Mingsa i Phillipsa. Kiedyś Gerrard i Lampard, dzisiaj Phillips z beniaminka Premier League bez choćby 1 meczu w LM XD

Rashford na ławie, Sancho uraz. Ławka długa niczym penis Kongijczyka, a tak naprawdę tylko Rashford jest w stanie cokolwiek odmienić w meczu po wejściu z ławki.
  • 15
@pawelkoo: Zarówno Grealish jak i Phillips to piłkarze zweryfikowani w warunkach przeciętnych klubów, gdzie nie było na nich zbytniej presji. Nikt nigdy mnie nie przekona, że jeśli o sile kadry Anglii decydują goście z Leeds i Aston Villi, to Anglia jedzie po medale. Anglia nawet w swoim personalnym prime w 2006 i 2004 roku miała problemy na turniejach.
@WykopekNaPolEtatu: We'll see. Akurat PL jest ligą, w której nie grają słabi piłkarze, nawet w beniaminkach

Wczoraj niejaki Pukki, który dla Ciebie jest nołnejmem z Norwich wykreował gola dla Finlandii

Poza tym reprezentacja Anglii nie jest żadnym faworytem tego turnieju
@kyloe:

Na warunki Finlandii Pukki nie jest nołnejmem.

Na warunki Anglii i ich aspiracji Phillips i Grealish są za słabi.

Zabawnie budujesz argumentację, bo wymyślasz najpierw coś absurdalnego (założenie, że uważam iż Anglia jest faworytem turnieju), a potem stwierdzasz, że jest zupełnie inaczej. No dzięki za cynk. Nie wiedziałem, że Anglia nie jest faworytem. Teraz już jestem mądrzejszy i wszystko dzięki Tobie.

Faktem jest jednak, że aspirują to strefy medalowej, ale
@WykopekNaPolEtatu: Z Twojego pierwszego wpisu i kolejnych wypowiedzi zrozumiałem, że próbujesz zanegować pozycję reprezentacji Anglii jako jednego z faworytów / pretendentów do strefy medalowej

Teraz w jednej wypowiedzi najpierw twierdzisz, że ofc Anglia nie jest jednym z faworytów, a w kolejnym zdaniu twierdzisz, że jednak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

bo wymyślasz najpierw coś absurdalnego


( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜
@WykopekNaPolEtatu:

Phillips całkiem dobry mecz, asysta, na Whoscored ma najlepszą notę z całej drużyny

Rashford słabo ale to jest piłkarz, który musi się trochę wkręcić w mecz.. Dzisiaj wybitnie nie były okoliczności dla niego