Wpis z mikrobloga

  • 0
@tomala92 znajomy robi na budowie? Miałem wtykę w laboratorium drogowym ale do końca grudnia tylko, teraz jestem że tak powiem głuchy.
Z zaawansowania wynika że ze 3tygodnie jeszcze im zejdą, jak nie lepiej, brakuje im nawierzchni na odcinku który wchodzi w stara 11 w Baranowie.
  • Odpowiedz
@korni007
Masz tam może jakieś info?
Dzisiaj jechałem rowerem wzdłuż drogi Jankowy-Olszowa i jeszcze w niektórych miejscach brakuje siatki ochronnej, więc pewnie jeszcze trochę zejdzie, oznakowanie oraz pasy już raczej ukończone.
  • Odpowiedz
  • 0
@tomala92 GDDKiA wczoraj na swoim profilu #!$%@?ła termin otwarcia na jesień - chyba ich #!$%@? boli XD pewnie to termin wg umowy, a wiadomo że skończą szybciej. Nie wiem właśnie nic, ale #!$%@? mnie to że mamy lato pełną #!$%@?ą, czyli sezon na wyjazdy hanysów nad morze, a Kępno dalej stoi, nie no #!$%@? liczę że w lipcu to otworzą bo #!$%@? idzie dostać.
Btw gdzie jest burza do #!$%@?? Powinno jebnac
  • Odpowiedz
  • 0
@tomala92 jesień to termin wg kontraktu, ale jak mają serio ja zamiar otworzyć na wrzesień - październik to mają #!$%@? XD obwodnice Jarocina też mieli otwierać na wrzesień a otworzyli jakoś na koniec lipca bo korki już były takie w mieście że praktycznie cały Jarocin stał. Może tu też tak będzie, ba mam. Nadzieję że to ogarną bo ile można czekać... Już pomijam fakt że w zeszłym roku była mowa o czerwcu
  • Odpowiedz
  • 1
@tomala92 aa i jeszcze w międzyczasie mieli problemy z ludźmi, bo się pozwalniali ale to już insiderskie info od kumpla ( ͡º ͜ʖ͡º) później to już #!$%@? 7dni w tygodniu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@korni007
Jechali ostro 7 dni w tygodniu :)

Najlepsze , że sud się w ogóle nie interesuje tematem, jakieś #!$%@? cały czas w radio leci, ale o ważnych tematach ani słowa.
Lepiej podać info, że jakaś wioska kupiła agregat prądotwórczy.
  • Odpowiedz
  • 0
@tomala92 też mnie to #!$%@?, #!$%@? o głupotach, a temat obwodnicy kompletnie zlany ciepłym moczem. Podobnie temat centrum handlowego przy Przemysłowej, ponoć mają za rok w listopadzie otwierać... Szkoda tylko że w miejscu gdzie ma powstać nawet nikt łopaty nie wbił XD
  • Odpowiedz
@korni007
Obwodnica Baranowa też idzie pełną parą, wystarczyło by podjechać do urzędu gminy w Baranowie i wybrać się z p. wójt i cyknac kilka fotek i jakiś krótki wywiad.
  • Odpowiedz
  • 0
@tomala92 o której obwodnicy mówisz? Pierwsze slydze( ͡º ͜ʖ͡º)
Na stronie sud info z października
"Wykonawca budowy obwodnicy Kępna w ciągu drogi ekspresowej S11 (odcinek II) ma czas na zrealizowanie zadania do 3.09.2021."

Oczywiście wtedy typek jakiś zachwalal że w czerwcu pojedziemy już XD
  • Odpowiedz
  • 0
@tomala92 https://youtu.be/D7KW8bPxhag

Na pytanie o lipiec
" w sprzyjających warunkach tak"
No co za #!$%@? #!$%@?, nawet nie powiedział jakie warunki XD inżynier kontraktu już trochę konkretniej się wypowiedział. Wychodzi na to że już pod koniec maja ogarniali temat odbiorów, no i to co widziałeś te siatki itp to już kosmetyka im została praktycznie. Ciekaw jestem czy lipiec się uda.
  • Odpowiedz