Wpis z mikrobloga

@korni007
Faktycznie. Ja #!$%@?, myślałem, że dzisiaj w nocy Śląsk pojedzie S11.
Tak Angela zapraszała to chociaż by napisała jakiś post a nie #!$%@? i nic z tego.
  • Odpowiedz
@korni007
I jeszcze droga 1x1 ,nie wiem kto wyraził na to zgodę i w dodatku za tydzień/dwa będzie to nazwane sukcesem. To samo co Ostrów. Miejmy nadzieję, za 10 lat droga Tarnowskie Góry - Poznań S11, a tu zwężka w Kępnie i Ostrowie ( ͡º ͜ʖ͡º)
chociaż ta drogą ma swoje lata
  • Odpowiedz
@tomala92: CO XD? za 10 lat cała S11 od poznania do tarnowskich? Chlopie, predzej zakonnice w ciazy na pasach przejade niz to powstanie. wymyslili teraz duza obwodnice warszawy A50 - jak myslisz co bedzie mialo wiekszy priorytet? Warszawka czy S10/S11/S12 ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) te cale trio drog stoi w miejscu od poczatku ich planow, tyle o ile ze obwodnice robia raz na ruski rok,ale jak
  • Odpowiedz
@tomala92: S11 to temat raczej na 2050 rok, i to nawet nie w calosci - podobnie s10 szczecin-warszawa i s12 piotrkow - lublin. najgorsze jest to ze taka S3 ma finansowanie od poczatku i praktycznie w 10 lat zrobili cala S-ke, podobnie z S8, czy S5. a tu wywalone jaja, a najabardziej mnie juz #!$%@? jak ktos mowi ze po co S11 ze slaska nad morze jak mozna pojechac A1 XD
  • Odpowiedz