Wpis z mikrobloga

Mirki, kupiłem ostatnio It Takes Two żeby pograć z różowym, ale problem jest już na etapie pada. Macie jakieś propozycje, co mógłbym jej włączyć, żeby oswoiła się bardziej z padem? To jest jej pierwszy kontakt z konsolami, wcześniej grała jedynie w Heavy Raina, ale skończyła szybciej niż się spodziewałem(zabiła wszystkich i gra skończyła się wcześniej), a tak to jedynie simsy na PC. Mój brat proponował żebym włączył jej Demon Soulsy ale czuję że to podpucha ( ͡° ʖ̯ ͡°).
#ps4 #ps5 #konsole
  • 17
@sweap: Ratchety wszystkie, generalnie zapewni jej to zaznajomienie się z platformówką jak również strzelaniem, używaniem obu gałek jednocześnie itp. Samo ITT nie jest aż takie proste jakby się mogło wydawać, zwłaszcza jeśli chodzi o bossy.
@sweap moja nie ogarnia TOTALNIE w grach TPP, ale w ramach nauki ogrywała overcooked i diablo 3 - szło jej już całkiem nieźle no i nawet się wciągnęła
@liga
@rowerek404
Spróbuję to Overcooked z nią, zobaczymy. Ewentualnie odpalę jej jeszcze Astro albo Diablo z nią ogram. Oby się wkręciła.

@4BDDN
Wpis można traktować jako ogłoszenie w takim razie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Snaki
Sterowanie jest proste, tylko problem tutaj jest z rozróżnianiem gdzie jest jaki guzik, o sterowaniu dwoma analogami na raz to już nie wspominam.

@OleQ22
@zbinior
Sprawdzę też, dzięki! Akurat mam TLoU zainstalowane.
@Snaki X skok, kwadrat doskok, kółko kucnięcie, triggery, dla niej to już problem, bo jak ma zrobić dłuższy skok(dwa razy skok plus doskok) to jej się myli z kółkiem i wtedy wali gwoździa prosto w przepaść. Pogramy w kucharzy co by się oswoiła chociaż z dwoma guzikami