Wpis z mikrobloga

@Snaki żeby było sprawiedliwie, w nowych need for speedach też jest dobry klimat. Payback ma mnóstwo dobrej filmowej akcji i dynamiki, heat ma świetną oprawę dźwiękową dodającą klimatu nocnej eksploaracji, nie wspomnę o tym, że kolorystyka gry na dużym ekranie robi piorunujące wrażenie.

Ale to jednak nie Underground 2 ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Arthaniel: praktycznie ostatni NFS gdzie komputer nie asystował w ścieżce przejazdu gracza. Każdy NFS później miał te asysyenty i zabijało to "wolność" wyboru. Piękna gierka, niesamowity klimat i ponadczasowa muzyka. #nostalgia
@wlosek91 o tym właśnie zapomniałem wspomnieć, coś za coś. Gra prowadziła bardziej za rączkę, ale w zamian miałeś bardziej filmowe doświadczenie.

Chociaż co do umiejętności grania, to trzeba jeszcze ukłonić się w stronę driftu w carbonie, oraz pościgów w kanionie. To były emocje
@Arthaniel: Z tymi starymi NFSami mam ten problem, że w dzieciństwie je uwielbiałem i mam naprawdę dobre wspomnienia, ale jak gram w nie teraz to dostaję białej gorączki i są dla mnie niegrywalne. Tam po prostu komputer po chamsku oszukuje. Przykładowo w MW jedziesz sobie wyścig z bossem, chłop wali na pierwszym okrążeniu w ścianę czy inny gzyms i się blokuje. Grzejesz więc do przodu ile fabryka dała, poniżej 200 km/h
@Snaki: Nie no wcale się nic nie zmieniło- w takim 2005 czy tam 2008 to kupiłeś gierkę, wsadziłeś płytkę do napędu i grałeś, a teraz? Chcesz zagrać w cokolwiek to uj, od razu zakładanie kont na śmiesznych cyfrowych platformach, podpisywanie cyrografu, a potem ściąganie 100gb + aktualizacje. No i oczywiście często nawet jak chcesz pograć typowo w single to i tak musisz mieć neta, bo inaczej dupa. Z cenami też różnie,