Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cinqq czy doniosłeś już dziś na kogoś? Załóż opaskę i w miasto ormowcu...

@TributeToJanuszKalodont: tak jak się można było spodziewać, krzykacz że sraczką w spodniach XD dawaj dawaj imię nazwisko i adresik
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cinqq nie, bo się cwelu zakochasz i będziesz mnie prześladował, a ja pedałów nie lubię... płyń konfituro

@TributeToJanuszKalodont: prawilniak, pieniacz i tchórz w jednym, typowy Wolski chłopak z "zasadami" XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cinqq konfident, frajer, tchórz w jednym, typowy nowy "warszawiak". Tfu ci na ryj, na własną matkę byś doniósł parówo

@TributeToJanuszKalodont: rodowity Warszawiak :) a przypomnę że to ty prawilniaczku wyjechałeś na hejtowaną przez ciebie wieś... Daj to nazwisko to wpiszą cię do encyklopedii jako perfekcyjny przykład dzbanowego myślenia i hipokryzji
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cinqq: ja #!$%@? tylko na wykopie można spotkać takich społeczniaków, jak dzieci rysują kredą na ulicy to po policję pewnie dzwonisz.

@DarkenSound: ja #!$%@? tylko na wykopie można spotkać takich dzbanów, jak patusy pewnie gasisz kiepy na głowie swojej karyny to po zasiłek biegasz co miesiąc przegrywie
  • Odpowiedz
a widzę że ty jak typowy Janusz uważasz że dostawczak to ma wyjątkowe prawa i może jeździć po chodniku... Ja rozumiem że tacy debile są wśród starych pryków wychowanych w PRL którzy mają spaczone mózgi ale widzę że jest też reprezentacja w młodym pokoleniu XD


@cinqq: Dlatego porzuciłem nadzieję, że januszowość wyginie wraz ze starym pokoleniem, bo przecież te Janusze maja dzieci które wychowują na takich samych Januszy. A bycie takim
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mave: ja próbuję nie dawać na to przyzwolenia i choć czasami sił nie starcza i wiem że wszystkich nie zmienię to podchodzę do tego jak do podnoszenia śmieci z ulicy czy lasu, zawsze jeden mniej
  • Odpowiedz