Wpis z mikrobloga

@mdc: wszystko jest okej, tracking InPost będzie się aktualizował dopiero w kraju. U nas jest więcej statusów ponieważ pobieramy dane też od pośredników obsługujących tę przesyłkę.
@AliPaczka: Że wszystko OK to się domyślałem, bardziej chodzi mi o realny timing yunexpress bo niestety nie mogłem o tym wiele znaleźć z aktualniejszych informacji :). Czyli przesyłka jeszcze nie jest w PL?
@davoid: Ostatnio obyczajam ich klawiatury i tez interesuje mnie temat faktury od nich.
Nie da rady kupić tego na firmę... Tzn. da się jak będziesz miał to oclone oraz dostaniesz jakieś papiery potwierdzające dopuszczenie tej klawiatury na użytek w EU.
Musisz tez sam sobie naliczyć VAT.
Mnie to już wystarczająco zdemotywowało by grzebać temat dalej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@mdc: Mam tak samo z klawiaturą od Epomaker, idzie przez Yun Express, mam numer śledenia zaczynający się od YT i status "out for delivery to address", innego kodu śledzenia nie mam i ani Inpost ani PP nic nie mogą zrobić, masz jakis pomysl? :D
@AliPaczka:
@polakWcyrku: czyli jest w drodze na lotnisko. Niestety będziesz miał pewnie opóźnienie bo Chinach do 07.10 mają teraz święto. W moim przypadku paczka została zatrzymana na cle (aczkolwiek nie dostałem informacji o dopłacie jeszcze) i obecnie jest już w PL