Wpis z mikrobloga

Jakim trzeba być CUCKiem żeby zerwać kontakt ze swoim ojcem dla jakiejś c*py?!

Do dziś nie znam przyczyny. Miałem z nim super relację przez 24 lata. Rozmawialiśmy po każdym jego meczu. Rok 2013, była środa wieczór, jak zadzwonił do mnie i zaprosił do Londynu na sobotnie spotkanie w Premier League i wtorkowe w Lidze Mistrzów. Przed tą rozmową przeżyłem dwa tygodnie wielkiego, absurdalnego stresu. Zaproponowałem mu, że wrócę dopiero w czwartek, żebyśmy w środę mieli czas pogadać. Potrzebowałem tego. „Jasne tato, nie ma problemu. Jutro wyślę ci wszystkie szczegóły, numer lotu, napiszę, kto po ciebie przyjedzie na lotnisko”. Rozmawialiśmy przez godzinę. W końcu Wojtek zakończył słowami: „Przepraszam cię tato, ale dwa dni temu wprowadziła się do mnie Marina, ona wcześnie chodzi spać i cały czas mnie woła, żebym przyszedł. Pogadamy, jak się zobaczymy”. Czekałem na koordynaty, ale już ich nie dostałem.


https://rozrywka.dziennik.pl/plotki/artykuly/568572,wojtek-szczesny-nie-utrzymuje-kontaktow-z-ojcem-wszystko-przez-marine.html

#mecz #reprezentacja #rozowepaski #przegryw
j.....6 - Jakim trzeba być CUCKiem żeby zerwać kontakt ze swoim ojcem dla jakiejś c*p...

źródło: comment_1623766117yaDP3F2KVky4XEJ8ykAqfW.jpg

Pobierz
  • 66
@jogurcik666 Marina to typowy Wags który pasożytuje na Szczęsnym, a Szczęsny zakochany słucha się jej. Kto wie być może sabotowała próby pojednania Macieja z Wojciechem by mieć go w pełni dla siebie, ona dobrej opinii to nie ma.

Wojciech już dawno zerwał kontakty z ojcem, nie mógł darować Maciejowi że zostawił jego matkę i zamienił ją na lepszy model, niby próbowali się pogodzić ale nic z tego nie wyszło.