Wpis z mikrobloga

historia @Blackpill_RAW i reakcja "środowiska" to jest coś pięknego.
Przegryw wychodzi z przegrywu (gratulacje, ale co żeś tu głupot nawypisywał, to zawsze Ci pozostanie na sumieniu), a reszta - zamiast zmierzyć się z rzeczywistością - stosuje ostracyzm społeczny. Wy nawet tego nie wiecie, ale w sposobie reagowania, języku który stosujecie, metodom redukowania dysosnansu poznawczego - przypominacie fanatyków ideologicznych. Nazistów, radykalnych islamistów, etc. Jesteście niebezpieczną grupą społeczną, a przełamywanie kolejnych granic - vide ostatnie wysrywy z wystawianiem niewinnych kobiet, to tylko kolejny etap tego oszołomstwa. Nie zdziwie się jeśli ten tag skończy jako siedlisko autentycznych psychopatów i pacjentów zakładów psychiatrycznych, a pewnie i penitencjarnych.
#przegryw #stulejacontent #wychodzeniezprzegrywu #rozrywka
  • 18
@pquelim200: Po prostu niektórzy z nas po tylu latach "cierpienia" uświadomili sobie, że to już faktycznie it's over. Nie wiem jak inni ale ja przez lata byłem bardzo pozytywnie nastawiony do różowych, w pracy miałem bardzo dobry kontakt ze współpracowniczkami. Mimo to na każdym kroku czy to w pracy czy wśród znajomych, nie dawały mi zapomnieć, że jestem bardzo nieatrakcyjny ( czasami w żartach, częściej wprost ).

Człowiek z czasem to
@PogryzionyPrzezPokemony: nie iksdekuj, tylko doczytaj sobie jak się tworzą radykalne ugrupowania i np. jakim językiem operuje się w celu zdehumanizowania przeciwnika. Wy już to robicie., te wszystkie wasze betabankomaty, femoidy i normistwo to nic innego jak podświadome budowanie dystansu wobec które w przyszłości ułatwi traktowanie go jak gówna. naziści robili to samo z żydami i Polakami, żeby daleko przykładów nie szukać.
bezsilny i nie możesz już nic zrobić to rośnie w tobie frustracja która możesz zagasić, uprzykrzając życie innym


@mathias94: idealny przykład mechanizmu o którym mówie. Hitler też był impotentem, a większość masowych morderców zabijała kobiety żeby osiągnąć satysfakcję seksualną - bo w inny sposób (czyt. uprawiając normalny seks) nie byli w stanie tego zrobić.

Przestań myśleć #!$%@?, przestań hodować w sobie seksualne paranoje, to może przestaniesz "cierpieć".
Wy już to robicie., te wszystkie wasze betabankomaty, femoidy i normistwo to nic innego jak podświadome budowanie dystansu wobec które w przyszłości ułatwi traktowanie go jak gówna. naziści robili to samo z żydami i Polakami, żeby daleko przykładów nie szukać.


@pquelim200: rozumiem, ze jak ty nazywasz innych incelami/przegrywami to juz magicznie nie jest to dehumanizacja i nie czujesz sie jak nazista?
@kfiatek_na_parapecie:
1. a bo to ja nazwałem przegrywa przegrywem po raz pierwszy? czy przegryw się sam nazwał? betabankomat się sam nazwał? femoid? normik?

2. poza tym wpisem, gdzie "podałem za" autorem wpisu, nigdzie nikogo nie nazywam przegrywem. ani "incelem". Walcz z rozumem dalej, ale wiedz że się zesrałeś :)