Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
chciałem się z wami czymś podzielić.
Wspólnie mozna powiedzieć, że kobiety, które wykorzystują #metoo i wszelkie metody szantażu :
daj mi awans, bo powiem, że mnie molestowałeś
Czy wręcz fałszywe osądy, które niszczą kariery. To jest strasznie słabe. Wątpie, by ktoś z jednej czy drugiej strony uważał inaczej, a jeśli tak


I to co wyzej robią te kobiety, jest tym samym co robi #przegryw na #tinder
jesteś tą feministką, która psuje wszystkim kobietom PR. Twoje działanie jest tak samo szkodliwe, musisz spojrzeć na siebie w ten sam sposób jaki patrzysz na te wyżej opisany kobiety. Działasz na szkodę kolegów, pogłębiasz problem.
Piszę to tutaj, ponieważ gdy próbuje ze swojego konta pisać to, to przegrywy potem pisza, że 'fałszywy przegryw'
Nie dzielmy, tylko łączmy się.
#zwiazki #problemy #niepopularnaopinia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60c8cb52174cfe000abe8c6c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 12
przecież na spotkania z ludźmi z neta mogą skończyć się dla nich o wiele, wiele gorzej niż byciem "wystawioną"


@Flutter_M_Shydale: W ogóle nie ma sensu na nic narzekać bo zawsze mogło być gorzej xd
Ale to porównanie do niszczenia kariery rzeczywiście z dupy
OP: @Flutter_M_Shydale ty jesteś zdrowy?!

Nie jesteś żaden fałszywy przegryw, ty jesteś j3bany spermiarz i dysmózg w dodatku ( ͡° ʖ̯ ͡°)


spermiarz? nazywasz kogoś tak, bo ci akurat pasuje? jestes serio nie zdrowy i musisz odstawić internet, a takie osoby jak:+: @eschatoestetyzm, @zewimen przyklaskujący tym bardziej. Obrazasz innych tylko dlatego, bo ktoś postawił sprawę jasno, że jesteś SZKODNIKIEM. Straszne musisz mieć kompleksy


@zewimen dlatego własnie