Wpis z mikrobloga

Projekt "Oskar - the chad" podsumowanie.

Jako fake chada użyłem zdjęć Andreasa Eriksena. 9-9,5/10 z twarzy i podałem wzrost 192 cm. Po 2 tygodniach i 2 dniach liczba par wynosi ponad 300 i 99+ polubień. Ile #p0lka napisało jako pierwszych?

51!

Jako chad można na #tinder przebierać w kobietach jak menel w kontenerze. Non stop jakaś pisze. Nie musicie robić nic. Żadne PUA-ścierwo z "otwieraczami", finezyjnymi wiadomościami. NIC. L00szki same Cię podrywają.

Więc między bajki wsadźcie sobie te

"Kobiety nie piszą pierwsze. To zadanie dla faceta. To Ty musisz się starać!".


Jeśli gadzi mózg wykrył dobry materiał rozpłodowy to będzie walczył o zapłodnienie silnymi genami!

80% piszących kobiet oceniam jako subfemoidy <5/10. Niektóre oscylują w okolicach 2/10 i nigdy nawet za dopłatą bym ich nie tknął kijem od szczotki. Ale nawet one walczą o atencję nadsamca i chcą jego genów!

Ci z Was którzy twierdzili, że Adrian z mojego poprzedniego projektu jest 8/10... Głupcy...Poniżej widzicie jak wygląda mężczyzna którego niespokrewnione kobiety w wieku produkcyjnym uważają za atrakcyjnego.A nie babcia z mamą.

Teraz czekam na debili/debilki w komentarzach:

Utworzył konto ciacha i się dziwi, że ma powodzenie/ No Amerykę odkryłeś!


#chad #przegryw #blackpill #blackpillraw #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski ##!$%@? #itsover
Michail_Bialkow - Projekt "Oskar - the chad" podsumowanie.

Jako fake chada użyłem ...

źródło: comment_1623794772Vle2I6HVNstxEDqPp4Bub7.jpg

Pobierz
  • 10
@Michail_Bialkow: nie do konca rozumiem co chcesz pokazac. Pokazujesz to co oczywiste w swoim wydaniu i zastanawia mnie po co, nic to nie zmienia, kazdy i tak kto to przeczytal juz o tym wiedzial. Dla poklepania po ramieniu czy poczucia wyżalenia i wyzbycia się napięcia kumulowanego przez sytuacje życiowe? Kompletnie niezrozumiale, marnotrawstwo czasu.
@Michail_Bialkow: powiem Ci szczerze ze jedyne czym się roznie od tego goscia to brak wlosow a sylwetke mam lepszą i...... nie mam 300 par...

Z tym ze ja daje w prawo raz na 100lat( ͡° ͜ʖ ͡°) ale gdyby to dzialalo tak jak autor opisuje to mialbym 300 polubien, a nie mam