Wpis z mikrobloga

Ostrzegam przed BOLTem, bo łatwo można dostać karę 200 zł za pozostawienie hulajnogi poza wyznaczoną strefą.

Wypożyczyłem hulajnogę poza strefą, okazało się że hulajnoga jest w takiej strefie blokowana i nie można się nią przemieszczać, więc zostawiłem ją w tej strefie bez w sumie przemieszczania się i za to dostałem karę 200 zł...

Wystarczy poczytać komentarze pod postami bolta że nie jestem jedyną osobą z takim przypadkiem https://www.facebook.com/BoltPL

Taką dostałem odpowiedź od nich:

"Rozumiem. Spojrzałam także na informacje, które zapewnił Pan w poprzednich wiadomościach, skierowanych do naszego działu.

Niestety, jak mówili moi poprzednicy, nie ma tu możliwości zwrotu.

Wypożyczenie hulajnogi w strefie niedozwolonej jest możliwe, jednak hulajnoga ma tam włączone największe możliwe ograniczenie prędkości - a więc silnik się nie włączy. Dane na ten temat zapisane są w naszym regulaminie.

Czy mogę Panu udzielić jeszcze jakichś informacji?

Pozdrawiam"

#bolt #hulajnogaelektryczna #hulajnoga #oszukujo #oszustwo #warszawa
wilkor - Ostrzegam przed BOLTem, bo łatwo można dostać karę 200 zł za pozostawienie h...

źródło: comment_16238322508uZrB2gOXK9yn2wnFwCr0z.jpg

Pobierz
  • 29
@prnppp: bo Bolt chce najpierw przejąć rynek przewozów, jakość obsługi wejdzie potem - tak samo jak podnoszenie cen (które u mnie w mieście już są zbliżone do najtańszych taxi)
@wilkor ograniczamy maksymalnie prędkość, żebyś za szybko nie wyjechał z czerwonej strefy xD

Bez sensu, nie czaje czemu nie można jeździć po takiej strefie, tylko bez możliwości zakończenia przejazdu? Panek tak chyba działa.
@PanPrezes_PL: W sumie można było, ale:
1. Spieszyłem się na pociąg
2. Jakoś się nie spodziewałem że może ta hulajnoga być za strefą
3. Jechałem w stronę centrum więc w sumie i tak bym wziął bo bym stwierdził że wjadę do strefy więc fajnie bo jeszcze oddam im przysługę...
4. Był komunikat przed oddaniem że jestem poza strefą i naliczą karę 200 zł ale i tak stwierdziłem że na luzie mi
@wilkor: w sumie jak mogłeś wypożyczyć a nie mogłeś użyć to możesz zamiast walczyć w sądach cywilnych zgłosić oszustwo na Policji, to wtedy może będą bardziej skłonni do współpracy, bo grozi im 8 lat a nie zwrot 200 zł.