Wpis z mikrobloga

@Pathlogan: Parę lat temu moje s40 2.0d wyzionęło ducha zaraz po zrobieniu zdjęć pod ogłoszenie, chyba robią właścicielom na złość gdy wiedzą, że sprzedaż bliska. Wszyscy w koło też chwalą silnik, ja miałem z nim dużo problemów. Trochę mnie ciągnie znów do s40 tylko z T5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lumberman: na 112 że olej na drodze. Przyjechała straż ogarniać. Potem do mechanika o kontakt na lawetę.

Potem przyjechała bagieta, spisali, bez mandatu tylko z heheszkami że "dowodu nie zabieramy bo i tak pan nigdzie nie pojedzie".

Służby się zawinęły, laweta w końcu przyjechała, zapanowała auto i 150 zł lżejszy.

Jak potem pomyślałem to mogłem na assistance dzwonić ale nie ogarnąłem totalnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@lumberman: myślałem by dać do mechanika, ale jak auto zjechało z trawy na asfalt to zobaczyłem że wisi pompa, że dziura. Stwierdziłem że mam to w dupie i sprzedaje auto za tyle ile pójdzie. Nie chcę go. Przywiozłem do siebie
  • Odpowiedz
@Pathlogan dziwne bo jak w nich rozrząd pada to łamią się dźwigienki zaworowe, wiec u ciebie musiała typowo korba puścić. Czasem się zdąży że tłok pęknie, jesXze nawet odpala, ale odrazu czuć że nie równo chodzi i wali w dolot.. U ciebie musiał paść tłok i tak niefortunnie że się spotkał z bramami niebieskimi glowicowymi a korba szatańska nie miała wyjścia u musiała zejść dołem. Przyczyna to lejacy wtrysk i słabe tłoki.
  • Odpowiedz
@wilkuu2: dokładnie pancerny niezniszczalny 2.0D xD


@Pathlogan: taki #!$%@? pancerny że Szwagrowi jeden się rozbiegał, a teraz w drugim już coś się solidnie #!$%@? i kolejny mechanik rozkłada ręce i nie wie co się dzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeden i drugi nawet 200k nie miały nalatane.
  • Odpowiedz
@Pathlogan kurła, znajomy klimat, w moim 2.0d czyli 2.0hdi w ośle roboczym z kolei urwało zawór i przemieliło go, przebieg 310kkm - pewny, fura od 1 właściciela. Wymiana motoru wyszła mnie ok 2,5k. Te słupki są bardzo tanie, ok 800 ziko za sprawny słupek z anglika. Musiałem dokupić 1 wtryskiwacz bo zmiażdżyło mu końcówkę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz