Wpis z mikrobloga

Finowie kolejna drużyna która jak się ją ogląda to myśli się że piłka to prosta gra

a jak Polaków ogladasz to #!$%@? skomplikowana w #!$%@? i w ogóle ciężko komuś podać i ciężko sie mysli ja prdl
#mecz
  • 8
  • Odpowiedz
@Sojerr: ja powiem ci tak, grałem w piłe do końca gimbazy i przestałem, czemu?, bo miałem z tego zero przyjemności, ryzykowne podanie - nie, drybling-nie, akcja przy boku- wyjeb w aut, pilka w twoim polu karnym, wyjeb jak najdalej - to są nasze typowe gadki trenerskie wszędzie, a potem się dziwić, że polacy grają po koronce i nie wezmie żaden na siebie gry bo sie zwyczajnie boi, a ten strach kuwa
  • Odpowiedz
  • 0
@Igielny już nie chodzi o kiwanie połowy boiska, tu chodzi o jakiekolwiek ryzykowne decyzję, potem zdziwienie że repra bez pomysłu, u nas nie ma piłkarzy którzy mają pomysł, u nas są tylko tryby niektóre średnie, niektóre doskonale, ale tryby, trener może im gadać ale oni tego nie czują przez to gnojenje podjęcia ryzyka od małolata

powinniśmy grać najprostsza piłkę, 442 i jazda co będzie
  • Odpowiedz
poszedłem do klubu z takim dryblingiem, że robiłem całe boiska


@swza: i dobrze, że ci to z głowy wybili. Jak ja nienawidzę z takimi dryblerami grać ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
  • Odpowiedz