Wpis z mikrobloga

Kochani w #uk co się dzieje że w środku czerwca w sklepach są jesienno-zimowe ubrania? XD czy coś mnie ominęło, lato odwołane? Czy może jeszcze kolekcja późno wiosenna? Ja wiem że teraz mniej ludzi leci na wakacje zagranicę na południe, no ale bez przesady, tutaj w lato nie ma 10 stopni ( _)
Może to tylko u mnie w #sheffield ? ( ͡° ʖ̯ ͡°) proszę o odpowiedzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 20
  • Odpowiedz
@szzzzzz: podczas ostatnich niemal 30 stopniowych upałów na porodówkę gdzie była moja kobieta jakaś baba przyszła w zapiętej puchowej kurtce więc xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@sorek oooo gratulacje dla ciebie i żony! Mam nadzieję że wszystko dobrze z bombelkiem, wszystkiego dobrego dla całej rodzinki :3

  • Odpowiedz
o gratulacje, ruchałeś


@lol_cat: ruchać każdy gupi umie, znaleźć dobrą kobiete to trzeba mieć szczęście i się postarać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sorek: ja widzę na codzień kilka osób w puchowych kurtkach, nawet kiedy było 29 stopni to spotkałem gościa w kurtce i czapce. Z drugiej strony jest też pewna społeczność w UK co uwielbia chodzić w klapakch I skarpetkach w zimie i deszczu :-D
  • Odpowiedz
@szzzzzz: w tym kraju juz tak jest - jesien, pizga, wieje a ludzie potrafia w klapkach, krotkich spodenkach i podkoszulku latac, a latem jak goraco to puchowe kurtki xD W koncu to UK tu wszystko musi byc inaczej xDD
  • Odpowiedz
@szzzzzz: może nie zauważyłaś, ale była pandemia i lockdowny, gdzie sklepy były zamknięte przez długi czas. Oprócz tego była długa zima i zimna wiosna.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Budo i z tego powodu mam kupować sweterki i kurtki jak za oknem jest 25 stopni? XD
Poza tym większość sklepów ma swoje sklepy online, więc co to za argument że był lockdown...
  • Odpowiedz
@szzzzzz: U mnie jest taki sam syf, zwłaszcza w Matalanie i Primarku. Poszedłem ostatnio po krótkie spodenki dresowe bo te co miałem nadawały się jedynie jako szmata do podłogi i też 3/4 sklepu #!$%@? puchówkami, płaszczami i grubymi jeansami, krótkie spodenki gdzieś wciśnięte między bluzy a dresy xD
  • Odpowiedz
@szzzzzz: argument taki, że Angole lubią robić zakupy fizycznie w sklepach. Poza tym wiadomo dokładnie, że konsumpcja ubrań spadła przez lockdown. A kazać Tobie kupować nikt nie będzie, ale to po prostu wytłumaczenie czemu wystawy wyglądają tak, a nie inaczej.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Budo chyba żartujesz xD tutaj każdy wszystko zamawia, niektórzy już się nawet przerzucili na zakupy spożywcze na dowóz. Nie wiem skąd twoje obserwacje, ale jest zupełnie inaczej niż mówisz
  • Odpowiedz