Wpis z mikrobloga

Ogłoszenie w sprawie nieprawidłowości na tagu #wolamyzbanowanych

TLDR: NIE PUBLIKUJCIE NIESPRAWDZONYCH WIADOMOŚCI I NIE MIESZAJCIE AFER NA TAG

Ja, @gimnazjumqqq , autor inicjatywy #wolamyzbanowanych przepraszam za prawdopodobne wprowadzenie w błąd w jednym lub wielu wpisach na tagu, ze szczególnym uwzględnieniem autorstwa @paczelokinka

Podczas mojej nieobecności, spowodowanej problemami zdrowotnymi i osobistymi, nie byłem obency na portalu wykop. Dziękuję wszystkim, którzy mnie wołali, pisali priv, a także osoby uznające mnie za bota. Przepraszam przyjaciół i kolegów za nagłe zniknięcie.

Chciałym Was uspokoić, wszystko dobrze. Jednak w międzyczasie doszło do decetralizacji tagu. Moje wiadomości (z pominięciem początkowego etapu w roku chyba 2019) były zawsze weryfikowane. I wiarygodne. Mam skriny, potwierdzające autorstwo listów, publikowanych przeze mnie. Jednak niestety, z powodu w/w problemów od dnia 2.04.2021r. dobrowolnie ograniczyłem moją wszelką aktywność na internecie, w tym weryfikowanie autorów wiadomości. Od tego momentu każdy mógł się podszyć. Jednak dostając wiarygodnie brzmiące wiadomości, zawierające jedynie pozdrowienia dla przyjaciół zza platynowych krat, żal było nie przekazać niezweryfikowanej wiadomości dalej. Redakcja tagu zaczęła działać w sposób zdecentalizowany, i różne osoby publikowały na tagu, za co serdecznie dziękujemy!

NIEWERYFIKOWANIE WIADOMOŚCI. Z biegiem czasu sytuacja wyjątkowa stała się normą. A tag zaczął żyć własnym życiem. Niektórzy (inni użytkownicy) sami dostawali listy różnymi drogami, w tym poprzez konkurencyjne portale. I kilka ludzi dobrej woli, pojęło oddolny wysiłek wołając i publikując wiadomości. I BARDZO DOBRZE! DZIĘKUJĘ! Wszytskich kiedyś wymienię i podziękuję z osobna. Ale na ogóle podziękowanie zasługują @SynGalgimeasza i @Enviador , a także wiele wiele ludzi, którzy brali udział jako kurierzy dostarczając listy. BARDZO DOBRZE, ŻE SAMI OPIEKUJECIE SIĘ TAGIEM

W opinii mojej i wielu, w ostatnich dniach doszło do nadużycia, podszycia i przyklejenia afery # przegryw do naszego tagu #wolamyzbanowanych Nie potępiam, ale stawiam w stan oskarżenia @Paczelokinka za mieszanie spraw przegrywowych, być może podrobionego listu, na ten neutralny tag. Tymczasowo, na okres miesiąca użytkownik @paczekolinka dostaje prośbę o niepublikowanie niczego na tym tagu.

W listach zawsze były dopuszczalne ostre opinie #4konserwy i #neuropa , a nawet o # szczepionki. Ale we wszystkim należy zachować umiar. Tym razem doszło do przesady. Sprawę wyjaśnię osobiście.

Wrócę na tag, z chęcią, ale nie dziś.
Do zobacznia

Tag #wolamyzbanowanych służy do wołania zbanowanych, by nie było im smutno. Natomiast osoba "zza platynowej kurtyny" może napisać list i np. pozdrowić przyjaciół :)
Skorzystaj z formularzu pod linkiem https://forms.gle/eVRXNmN67JJoYv8N6
(metoda półautomatyczna) lub pisz na gimnazjumqqq@wp.pl (metoda ręczna). Inicjatywa: @gimnazjumqqq (dawniej) i obecnie: @Enviador i @SynGilgamesza wyznaczeni osobiście przez @gimnazjumqqq we wpisie

https://www.wykop.pl/wpis/58381575/ogloszenie-w-sprawie-nieprawidlowosci-na-tagu-wola/
  • 24