Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
@SipaXtra: hieny na zlecenie, ostatnio Kazik był przeciwny segregacji sanitarnej ludności odnośnie covida (i chociażby koncertów)...

Więc poszło, że teraz ma niby problemy (w domyśle że jakieś covidowe), za to że bagatelizował...

zabawne jak wszyscy którzy na początku jawnie krytykowali pandemie albo wylecieli z życia mediów albo nagle i niespodziewanie zachorowali (albo i zmarli) na covida...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kowixx łomatko ale zadałaś pytanie, generalnie poszukaj z Google :-) na początku było dużo takich tematów, ludzie się wypowiadali krytycznie, a potem okazywał się że jak zachorowali to media grzaly temat, że to kara za sceptycyzm.

Trochę tak jak biskupi gadali ze covid to kara za homo, a w kościele ręce święte kapłana chronią
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@prezes_rady_nadzorczej_wykopu:

Ja #!$%@?. To prawda:

Tytuł: Kazik podłączony do aparatury tlenowej. Zespół odwołuje koncerty. Jest oświadczenie

Lead: Kazik Staszewski z zespołu "Kult" podłączony jest do specjalnej aparatury tlenowej, wspomagającej proces oddychania.

Śródtytuł: Kazik podłączony do aparatury tlenowej

I wreszcie w tekście:
Na profilu społecznościowym grupy "Kult" dodano także niepokojące zdjęcie Kazika w masce, która przypomina tlenową. W rzeczywistości ma to być nebulizator z pojemnikiem na sól fizjologiczną lub wziewny steryd, używany
zabawne jak wszyscy którzy na początku jawnie krytykowali pandemie albo wylecieli z życia mediów albo nagle i niespodziewanie zachorowali (albo i zmarli) na covida...

łomatko ale zadałaś pytanie, generalnie poszukaj z Google :-) na początku było dużo takich tematów, ludzie się wypowiadali krytycznie, a potem okazywał się że jak zachorowali to media grzaly temat, że to kara za sceptycyzm


@hiperchimera: Ale to ty dzwonisz do nas z takimi rewelacjami, więc chyba
ale wiesz, że taką nebulizację stosuje się w stanach zagrożenia życia jakimi jest obturacja płuc, zaostrzenie astmy czy wszelkie inne stany zaburzające proces oddychania?


@Agemaker: O #!$%@?, nie wiedziałem nawet ile razy miałem stan zagrożenia życia, a już moje dzieci to w ogóle.

Nebulizator w okresie przeziębień jest u mnie w domu ciągle na chodzie. Bardzo pomaga dzieciakom przy kaszlu, sam też stosuję.

Tak że nie #!$%@?.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@staryhaliny ale wiesz, że taką nebulizację stosuje się w stanach zagrożenia życia jakimi jest obturacja płuc, zaostrzenie astmy czy wszelkie inne stany zaburzające proces oddychania? To nie jest leczenie kataru.

@Agemaker: skończ pan #!$%@?. Kazik ma chore gardło. Koniec historii.