Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@safemoon: po liceum planuje wyjechać z bratem za granicę, mamy dwie destynacje Austria, Dania. Wiem, że po zagranicznych studiach, będę miał możliwość pracy prawie na całym globie za dość dobry pieniądz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@t2000: mogę pracować u taty na czarno na budowie, ale nie przekonuje mnie ciężka praca fizyczna po 12h dziennie, za 100 zł dniówki. Chcę mieć czas też dla siebie.

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EagleOfFreedom: w maku na pewno zatrudniają bo kolega tak poznał swoją dziewczynę jak miała 16 lat, o burger kingu nie wiem bo nie ma go w moim zadupiu. Trzymam kciuki niestety szykuj się na #!$%@?, ja przed pójściem na studia w maku wytrzymałem 2 tygodnie niecałe ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak potrzebowałem kasy xD
  • Odpowiedz
@EagleOfFreedom: Różne Mcdonaldy mają inną politykę, pamiętam że u mnie w mieście trzeba było mieć te 18 (wszystkie należały do firmy jednego faceta), a w mieście obok już od 16 lat przyjmowali, więc też lepiej popytać dla pewności.
  • Odpowiedz
@EagleOfFreedom: Mordeczko nie masz szans na żadne mc donaldy, śmigaj do pierwszej lepszej firmy układającej kostkę. Opowiedz tą ckliwą historyjkę że zbierasz na pierwszego gruzika, wezmą Ciebie od strzała na pomocnika a i zarobisz dużo więcej
  • Odpowiedz