Wpis z mikrobloga

@korporacion: jak dla mnie ten selekcjoner to taki standard. To, że jest w miarę ogarnięty, liznął światową piłkę, w miarę wie co robi i nie daje sobie włazić w dupę dziennikarzom to powinno być minimum każdego selekcjonera RP. Tymczasem mam wrażenie, że część kibiców mu bezgranicznie wierzy i ufa tylko dlatego, że jest obcokrajowcem i nie jest tak beznadziejny jak Brzęczek. Za wcześnie żeby oceniać, ale ja nie widzę jeszcze powodów
@korporacion: Nie wiem jakim jest trenerem, bo wcześniej go nie obserwowałem, ale nie podobał mi się sposób przygotowań do turnieju. Czy wg. Ciebie mając dwa tygodnie do turnieju i dwa mecze towarzyskie powinien tak rotować składem? Zrozumiałbym coś takiego w klubie w przygotowaniach do sezonu, ale nie w reprezentacji tuż przed turniejem. Wyglądało to jakby w ogóle nie znał zawodników i chciał zobaczyć kto jak gra, a to powinien zrobić wcześniej
@korporacion: lol chyba tylko wykopki musialy otrzymac dowod ze Sousa mowil naszym pilkarza jak maja kogo kryc. Serio mysleliscie ze nie bylo tego na odprawie? To jest #!$%@? podstawa podstaw. A to ze zgubili krycie to niestety konsekwencja czerwonej dla Krychowiaka bo calkowicie pozmienialo to sposob krycia