Wpis z mikrobloga

Daily reminder #bekazlewactwa: OMZRiK to szurska organizacja walcząca z wymyślonymi przez siebie problemami, a jej założyciel - oszust, został skazany prawomocnym wyrokiem, ale uciekł jak tchórz #bekazomzrik #rafalgawel #4konserwy
Z cyklu #lewackalogika: jeżeli osoba A mówi, że osoba B nie podjęła działania, a osoba C twierdzi, że osoba B podjęła działania, oznacza to, że osoba A twierdzi, że osoba B podjęła działania
A poniżej dowód na te brednie od #neuropa @Kryspin013:
https://www.wykop.pl/wpis/58387879/heheszki-dziendobry-bekazkatoli/#comment-207573163
  • 36
Ja tylko chciałem prawilnie przypomnieć, że kolega @bartolomis: uważa, że systemowe krycie pedo w KK nie występuje, bo jest sprzeczne z nauka KK.
Stąd nasuwa się pytanie czy:
Księża ruchają małe dzieci dlatego, że jest to ZGODNE z nauką KK?

Nie wiem, kolega @bartolomis: tez chyba nie wie, bo unika odpowiedzi na to pytanie.
Miłego piątunia mordy( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazkatoli #religia #bekazpodludzi
@bartolomis: No to skoro jest niezgodne, a księża to robią, czemu używasz argumentu:
"systemowe krycie pedofili w KK nie występuje, bo jest niezgodne z nauka KK"?
Skoro sam przed chwilą stwierdziłeś, że księża nie stosują się do niej sami?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartolomis: chcesz powiedzieć, że Ordo Iuris nie lobbuje w sejmie, nie składa projektów i nie ma wpływu na polityków?
I przypominam, że jest to organizacja, która chciałaby np. wprowadzenia całkowitego zakazu rozwodów. A gruby Rafał? Są ludzie, którym napsuł krwi, których niesłusznie o coś oskarżył, ale osobiście nie znam nikogo, kto zna kogoś, kto ucierpiał w skutek jego działań.
I jedni, i drudzy pewnie mają na swoim koncie akcje, które można