Wpis z mikrobloga

@sach: puppies. Myśle ze będą modne a shiba nie jest ostatnia która zyskuje na popularności, co więcej, shit nie shit, niektóre maja w miarę sensowne plany rozwoju.
Co do szaleństwa to włożyłem niewielka kwotę w całość ale tez ryzyko jest teoretycznie wyższe.
Poza tym wraz ze wzrostem popularności jak do przeciętnego kryptowalutowego Kowalskiego dotrze temat to będą pewnie osoby które zrobią to co ja zrobiłem teraz.
Może być tez tak ze
@Wykopowicz_Ryan: na hotbit.io jest tego dużo. Problem jest przy przesyłach na portfel, znalazłeś dobre rozwiązanie jak to tani przesłać na portfel?

Jak kupowałem kishu inu to drugie tyle płaciłem za przesyl :/
@sach: wzrosty od wczoraj już zrekompensowały koszty transakcji.
Płaciłem po ~8 dolarów fee za kazdą transakcję na uniswap.
Kishu też mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Myślałem o tym żeby kupować na BSC a jakbym chciał spieniężyć to wymieniać na ETH i wysyłać na ERC, no ale zbyt niszowe tokeny.
Dlatego pozostaje kupować mniej różnych rodzajów żeby ograniczyć fee.
No chyba że znajdzie się jakieś rozwiązanie tego problemu,
@Wykopowicz_Ryan: Idea jest fajna, puppies są i będą, tak jak to opisywał CZ z binance: na starcie wszystko było nazywane bit,block później przyszła era kawiarni cake,donut a teraz jest era zoo :)

Zastanawiałeś się nad tokenami defi?
@Wykopowicz_Ryan: siedzę tylko w zwykłym krypto, defi korci ale puppies są bardziej medialne.

Teraz mam dylemat które krypto przejmie role eth, mam trochę rvn, teraz zbieram etc, jest jeszcze erg ale to poszybowało w kosmos. Po przejściu eth na pos któraś z tych co napisałem stanie się kolejnym eth

Wszystkie moje inne zakupy to wielka pomyłka :(
@Wykopowicz_Ryan: plan szalony ale trzymam kciuki.

Z eth już wyjaśniam, wszyscy górnicy którzy teraz kopia eth będą zmuszeni do wyboru kolejnej waluty która da największy uzysk. Zakładam ze kolejna która będzie kopana zdrożeje przez zmniejszenie się jej nagród dla jednostki i popularyzacje przez kopalnie i górników.

Cały czas obserwuje co i jak ale to wiedza tajemna, wszyscy swoje liczą i siedzą cicho
@sach: pytanie czy podrożeje tak bardzo i czy zysk byłby zadowolający dla kogoś kto nie wkłada np. większych kwot.
Ja osobiście jakbym miał wyciągnąć +100% czy nawet 200% w perspektywie rocznej to mi by się nie chciało tego robić.
Z kolei jak ktoś wkłada większy hajs to też przeważnie stawia na mniej ryzykowne inwestycje.

Generalnie fakt przerzucenia się górników ewidentnie zwiększyłby cenę, ale jak słusznie zauważyłeś nie wiadomo która z krypto