Wpis z mikrobloga

Ale to po prostu trzeba być fajnym, wartościowym człowiekiem by ktoś Cię podrywał. Jeśli nigdy tego nie doświadczyłeś ze strony kobiety to... No cóż. Nie wiem jak to się stało choć się domyślam.


@chrominancja: wychodzi na to, że fajni i wartościowi są tylko Ci co potrafią się dobrze sprzedać
to znaczy? Mój chłopak był takim trochę przegrywem małomównym, raczej się dobrze nie umiał sprzedać.

Musiałam być zajebiście wytrwała i miałam dużo momentów zwątpienia czy w ogóle jest mną zainteresowany bo był zamknięty jak grobowiec tutenchamona.


@chrominancja: to znaczy, że jak chcesz przyciągać laski, które lecą na hajs to musisz tym hajsem emanować na prawo i lewo, same wpływy na konto nie wystarczą bo tego nikt nie widzi. Jak chcesz przyciągać
byłam jedyną z tego co mówił. Ale on jakby go podryw #!$%@?ą w twarz to by nie zauważył.


@chrominancja: no widzisz, o tym własnie mówię. Twój chłopak mimo, że jest osobą wartościową to cieszy się dużo mniejszym powodzeniem od sebka rozbijającego się starą betą po remizach.

Są ludzie, którzy bardzo dużo zyskują po bliższym poznaniu, są też tacy, którzy bardzo dużo tracą po bliższym poznaniu, twój chłopak akurat poznał kobietą mocno
@Soothsayer:

cieszy się dużo mniejszym powodzeniem od sebka rozbijającego się starą betą po remizach.

Jasne, zgodzę się. Tylko mem do którego się odnoszę raczej pokazuje sytuację, gdzie mamy do czynienia z mężczyzną przystojnym, czyli z takim na którego kobieta zapewne leci. Różni ludzie mają różne wartości, dla jednych to uroda, dla innych charakter, dla jeszcze innych pieniądze. Ja ten mem zrozumiałam właśnie tak, że mężczyzna spełnia jedną z wartości, czyli "przystojność",
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@szyderczy_szczur: @spadochron: w gimbazie też taka jedna dawała znaki. Znakiem było dosiadywanie się do mnie na ławce na przerwie i zwykła rozmowa o pierdołach (znałem ją już przed gimnbazą kilka lat, więc dla mnie nic niezwykłego że lubiła ze mną gadać). Kiedyś chciałem zaprosić ją na spacer to się nie zgodziła tłumacząc że ma dużo nauki xD Po parę latach dowiedziałem się że się we mnie bujała ale wstydziła się
@WUJICO: Bo miała dużo nauki? Nie odkryłeś jeszcze w życiu że nie każdy może życic wszystko w cholerę bo wielki książę zaprosił na spacer? :)

Tez jako kobieta był się wstydził wyjść na spacer z wykopkiem