Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 219
Czy wasze matki też chodzą w domu w samych majtkach i biustonoszu przed wami? Mnie to #!$%@? i zwracam jej uwagę, a ta się awanturuje, że jej gorąco i jak mi się nie podoba to mam się wyprowadzić. No dla mnie to patola

#pytanie
  • 267
  • Odpowiedz
@wez_idz_sobie: Przypomniałeś mi dom rodzinny xD jak próbowałem starego nauczyć srać przy zamkniętych drzwiach, Wiec drzwi od kibla były naprzeciwko drzwi wejściowych, jak tylko widziałem jak stary sra to leciałem i otwierałem drzwi wejściowe na klatkę, zabawy było co nie miara ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wez_idz_sobie: no patologia jedyna w tej sytuacji to jest Twoja obecność w tym domu, trochę w tym jej winy też jest, bo powinna Cię #!$%@?ć z niego, żebyś się usamodzielnił, bo wyrośniesz na życiową #!$%@?ę, nie faceta.
  • Odpowiedz
@Ziutek_Grabaz: no w moim mieście powiatowym jest tylko robota w sklepie, fabryce, aptece i oddziałach banków, ubezpieczalni i tyle

Tutaj po prostu nikt nie zarabia więcej jak 3,5k na rękę xD
A jak już to ma własną firmę, albo w #!$%@? mu się pofarciło (dodatkowo mocne cv ma)
  • Odpowiedz
@prostamol_mirko: nie no, normalana praca w oddziale korpo w moim mieście tj. podstawa najniższa krajowa + prowizja, którą dostajesz po wyrobieniu celów sprzedażowych

Celów nie idzie wyrobić, bo w mieście bieda i ludzie nie mają hajsu, więc we wszystkich oddziałach korpo w takich miasteczkach jak moje, ludzie mają gówno, a nie pieniądze xD
  • Odpowiedz