Wpis z mikrobloga

@Ziutek_Grabaz: Nic, napisz jeszcze raz opowi że fakt, że nadal mieszka z rodzicami jest tylko i wyłącznie jego winą, że jest tyle pracy że wystarczy być devem i od razu stopa życia się poprawia a że być może mieszka gdzieś, gdzie nie ma możliwości zdobyć umiejętności potrzebnych do zarabiania więcej to wciąż wyłącznie jego wina i to tylko wymówki.

A przecież wystarczy mieć kapitał i wyjechać i się samo wszystko ułoży,
Przypomniałeś mi dom rodzinny xD jak próbowałem starego nauczyć srać przy zamkniętych drzwiach, Wiec drzwi od kibla były naprzeciwko drzwi wejściowych, jak tylko widziałem jak stary sra to leciałem i otwierałem drzwi wejściowe na klatkę, zabawy było co nie miara ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@marcin-bialas111111111111111:
Pobierz
źródło: comment_16241985516C9NFn6b8coLAvP5etlTVM.jpg
@Ziutek_Grabaz się odezwał pewnie dzieciak bananów, który miał łatwy start w życiu. Nie każdemu się powodzi. Jestem w wieku OPa, zarabiam podobnie do niego, z tym, że ja od 6 lat z rodzicami nie mieszkam i obecnie pracuje nad przebranżowieniem się, bo dla ludzi z moim wykształceniem roboty jednak nie ma.

Co do OPa, @wez_idz_sobie jeśli Ci przeszkadza, że Twoja mama popierała po mieszkaniu w samych gaciach i staniku, to się zwyczajnie