Wpis z mikrobloga

@Paczelokinka: przecież tam nie było gdzie zjechać. Żaden kierowca nie może oczekiwać od innego, że ten zjedzie w przestrzeń między dwoma ciężarówkami, zmniejszy swoją prędkość i potem ponownie będzie przygotowywać manewr wyprzedzania jedynie po to, żeby puścić kogoś kto jedzie za nim i mu się spieszy. Ja też nigdy nie zjeżdżam gdy wyprzedzam sznur aut lewym pasem i jakaś skoda/bmw/audi mryga mi długimi, bo musi zapierniczać 200 km/h na autostradzie. Jak
  • Odpowiedz
@Paczelokinka: XDDDDDDDDD zrobiłem dla Ciebie analizę, żeby pokazać Ci, że jednak potrafię jeździć.
Gdzie miał zjechać kierujący? W dziurę pomiędzy "solówką" a cysterną po wyjeździe z tunelu? Okej sprawdźmy. W 0:27 widać, że solówka już wyjechała z tunelu a cysterna jest na wysokości alarmowego telefonu.
Zajrzyjmy w google maps i ustawmy pomiar odległości 118 metrów. Jednak jest to pomiar od końca tunelu do telefonu, a odległość między pojazdami jest mniejsza. Ile
pawelpablito - @Paczelokinka: XDDDDDDDDD zrobiłem dla Ciebie analizę, żeby pokazać Ci...

źródło: comment_1624193201IuLVFVHInszRWd5sW3tnaO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Paczelokinka: tak, tego ze sztrucla powinno się dojechać. Jak skoda zaczynała wjeżdżać przed niego powinien dodać gazu i lewą nogą musnąć hamulec żeby w razie co świadkowie zeznaliby że hamował - idealnie uderzyłby skodę w narożnik co wyprowadziłoby auto z równowagi i doprowadziło do wypadku.

Oczywiście że #!$%@? nie. Jak jedziesz za zawalidrogą to nagrywasz film a nie próbujesz doprowadzić do katastrofy na autostradzie.
  • Odpowiedz