Wpis z mikrobloga

@sphinxxx: dla reklamy to spoko bo ma to sens, ale poglądy to inna bajka. Problem głównie polega na tym że reklamą nikogo nie urazisz a tu np się #!$%@? zwolennik aborcji i to mimowolnie bo taki kloc razi w oczy. To tak jakby porównując ktoś łaził z megafonem po mieście i głosił że aborcja jest zła. Ja uważam że jest dobra czyli jakoś tam godzi to w moje osobiste dobra czy
@sphinxxx: właśnie to jest ciekawe. Nikt nie przypierdziela się, że chłop może legalnie iść na wazektomię. Można postawić gigantyczną reklamę i nikt pod nią nie odmawia różańca. W tym samym czasie pigułka "dzień po" sprawia, że wszystkim #!$%@?.
@death070 dlaczego poglądy to inna bajka? Mamy prawo do zgromadzeń, katolicy chodzą na procesje, narowocy na marsze, tęczowi na parady itd, właśnie każdy ma prawo do takich manifestacji. Jedni piszą na bilbordach, że nie ma polski bez LGBT, a inni, że aborcja jest zła.

Ja jestem z drugiej strony barykady i też mnie mierzi, jak widzę wszędzie tęczową propagandę na każdym kroku, ale jednak rozumiem, że ktoś może mieć inne poglądy i
ALE to moje zdanie i niektorzy moga wmawiac sobie ze plod to nie czlowiek czy jak to tam idzie XD


@Sweet_acc_pr0sa: płód jest człowiekiem we wczesnym stadium rozwoju z biologicznego punktu widzenia.

Płód nie jest człowiekiem z pełni rozwiniętymi narządami, układem nerwowym, mózgiem, nie jest człowiekiem czującym ból, strach ani uciekającym od okrutnych szczypiec strasznego lekarza-aborcjonisty. Płód nie jest osobą z pełnią praw przysługujących ludziom od momentu urodzenia.

Mam nadzieję że