Wpis z mikrobloga

Mam 31 lat, robie w januszexie za 3000netto, jestem nikim i wiecie co? Jest w pyte XD Może jestem zbyt glupi by dostrzec jakim jestem biedakiem, ale robote mam spoko, ludzi spoko, zawsze sie można z kim tam pośmiać z papieża i dudy, a po pracy czas na swoje hobby i pasje, czyli, gry komputerowe, zabawa z dziecmi, silka i rower z żoną, i stać mnie na moje małe polackie potrzeby. Mam zajebiste życie i nawet będąc robakiem jestem szczęśliwy. Pijcie ze mną kompot ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 372
@Imagination: Nie bedę kłamał, że do wszystkiego doszedlem sam. Jestem ogromnym szczęsciarzem, ze urodzilem się w takiej rodzinie w jakiej sie urodzilem, i wszystko zawdzieczam swoim rodzicom.Mimo, ze im się tez nie przelewa to dolozyli do mieszkania, do jego umeblowania, czesto pomagają przy dzieciach, i chce byc takim samym rodzicem dla wlasnych dzieciakow. Gdyby nie Oni to teraz zamiast Ci odpisywac Mirku to pewnie bym leżal gdzieś nacpany albo spotkalby mnie
@MisterTwister Można mieć wszystko i nie być szczęśliwym, a można się po prostu cieszyć tym co się ma. To jest to czego mi najbardziej w życiu brakuje. Gratuluję, oby tak dalej, może mi też się kiedyś tak uda ( ͡° ͜ʖ ͡°)