Wpis z mikrobloga

Mam 31 lat, robie w januszexie za 3000netto, jestem nikim i wiecie co? Jest w pyte XD Może jestem zbyt glupi by dostrzec jakim jestem biedakiem, ale robote mam spoko, ludzi spoko, zawsze sie można z kim tam pośmiać z papieża i dudy, a po pracy czas na swoje hobby i pasje, czyli, gry komputerowe, zabawa z dziecmi, silka i rower z żoną, i stać mnie na moje małe polackie potrzeby. Mam zajebiste życie i nawet będąc robakiem jestem szczęśliwy. Pijcie ze mną kompot ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 372
Jestem ogromnym szczęsciarzem, ze urodzilem się w takiej rodzinie w jakiej sie urodzilem, i wszystko zawdzieczam swoim rodzicom.Mimo, ze im się tez nie przelewa to dolozyli do mieszkania, do jego umeblowania, czesto pomagają przy dzieciach,


@MisterTwister: no to jednak twój wpis to lekka manipulacja, bo można było z niego wywnioskować że dajesz radę sam z żoną, a tutaj "delikatna" pomoc od rodziców ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ten
@kamilek98PL: Zlobek kosztuje, i z żoną zdecydowalem, ze nie pojdzie do pracy pracowac glownie by oplacic zlobekz dlatego obecnie jest w domu z dziecmi, zycia towarzyskiego nie mamy, nie palimy, zadnego alko, zadnej kawy, na zakupy chodzimy zawsze z listą i dokladnie rozpisujemy swoje wydatki. Drogich ciuchow nie kupujemy, oszczedzamy na czym sie da ale nie kosztem naszego samopoczucia, wiadomo ze nke zyjemy jak pustelnicy. Karnety na silownię tez nam odpadly
@Wormditt: Manipulacją by bylo gdybym ten fakt zataił, a ja nigdy przed nikim nie ukrywałem tego, ze rodzice mi pomagali. Nie oklamalem nikogo w tym wpisie, jak ktos wyzej zapytal o mieszkanie to uczciwie odpisalem jak sytuacja wyglada