Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
"Nie jestem materialistką, mnie nie interesują pieniądze..."

A, zapomniałam że nie masz auta. Kurczę, tak 35 minut jeździć tramwajem do tego twojego wynajmowanego pokoju. Jasne, łatwy dojazd. Spoczko, nie ma problemu.

To gdzie jedziemy w lipcu?! Acha, musisz pracować żeby utrzymać się na studiach. No wiesz, końcówka września to już chłodniej się robi, yhy

A Ty nie miałeś po babci mieszkania przypadkiem? Acha, to w tym małym rodzinnym mieście. Ten twój pokój jest okej, rozumiem że super tanią okazję trafiłeś, ale mógłby być większy... Nie no jasne, spoko, mega Ci się trafiło

Wiesz, od Ani to już chłopak fajnie zarabia na tym AGHu. Spokojnie, ja rozumiem że Ty na fajne zarobki musisz poczekać, nic nie mówię przecież.

Markowi to rodzice mieszkanie kupili xd hehe, jaki salon ma fajny! Ale o co Ci chodzi

Lubię jak wspólnie gotujemy, ale Dominika ostatnio na takim fajnym sushi była, znaczy nie wiem za ile bo Radek za wszystko zapłacił to nawet nie wiedziała, wiesz taka niespodzianka. Nie no spoko

Wiesz co, chyba do siebie nie pasujemy. Jesteśmy myślami w innych miejscach. Ja juz jestem trochę dojrzalsza chyba.

"... mnie nie interesują pieniądze, tylko życie które te pieniądze zapewniają"

#blackpill #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60d05efcaee6da000a9a70ab
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 20
@AnonimoweMirkoWyznania:
tbh wcale mnie coś takiego nie dziwi. Moja różowa pochodzi z bogatej rodziny i cisnęła mnie w podobny sposób na studiach, ale efekt jest taki, że zamiast płakać jaki to jestem biedny hurr durr to się wziąłem do pracy i teraz zarabiam między 15 a 25 k miesięcznie mając własną firmę w wieku 25 lat, także jak laska takie sygnały wysyła to lepiej się wziąć do roboty i chociaż pokazać
OP: Uważasz kobiety za zaradne, bo chcą sobie znaleźć kogoś bogatego...

No cóż za przenikliwość umysłu, kapitalny pomysł, ależ one są inteligentne!
Twoja kobieta WYMAGAŁA od Ciebie większych zarobków? Taka kobieta to skarb:) Ale mega trafiłeś stary!

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
212: > można też zachować odrobinę godności, a takie rzeczy jak wzięcie się do pracy robić dla siebie, a nie pod wymagania księżniczki.

@enslavedeagle: można, ale jak widać większość na to nie wpadła bo nie tego nie robi tylko gnije w nędzy, ale mogą sobie powiedzieć ze ohh nie zrobiłem tego dla baby, nie jestem betą xD jesteś beta i to biedną.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@Arkos12: To też działa w obie strony. Poziom lasek sie mocno poprawia - jak juz jestes na etapie ze dziewczyny sie toba interesują to teraz przecietna Julka musi konkurować ze skalpelem, "pro makijażem" i zapierniczac codziennie na silce by jaos wygladac. Tak ze uwazam ze dalej jest to jakas symbioza - dla dziewczyn trzeba zapierniczac by miec status a one musza zapierniczać by wyglądać. Może to tandetne i smutne ze sie
@Bubo_bubo: około-IT, bo programuje obecnie niewiele - consulting, szkolenia i startupy

@mlodyczlowiekiniemoze: masz racje kolego, od jutra nie pracuje i jako jedyną pasję traktuję komputer, nie bede simpowal i betabankomatował dla p0lek

@bartosz325: wiem, i jestem bardzo wdzięczny losowi ze mi się pofarcilo. ale w momencie jak zauważyłem pewien schemat pt. praca na studiach = dużo hajsu od razu po studiach to zacząłem do tego namawiać znajomych, i ci