Wpis z mikrobloga

@Ojezu Hmm, raczej liczyłem na rekomendacje konkretnego modelu lub linii produktów które dla nowego w tej dziedzinie będą w sam raz (dźwięk, dostępność części, jakość, cena itp). Chyba kiedy będę coś naprawdę zamawiał to już za około rok kiedy wprowadzę się do nowego domu i wtedy jest możliwe że znajdziesz już nabywcę nawet na 3 z nich. Ale zestawy ciekawe nie powiem.
@anonimowiec125: Hmm od czego tu zacząć... Generalnie masz wybór - kupić gotowe albo złożyć z osobnych elementów. Gotowe wieże zajmą mniej miejsca i są wygodniejsze (pilot!) ale kosztem jakości dźwięku. Osobny zestaw z klocków z lat 80' czy tam 90' zagra Ci lepiej, tyle że będzie droższy i zazwyczaj bez wspomnianego pilota. Wybór należy do Ciebie. Nie jestem może wielkim specem audio, ale troszkę starego sprzętu przerobiłem. Mój post będzie dotyczył
@anonimowiec125:

dobrym pomysłem jest zakup osobno wieży a osobno lepszych kolumn. Te standardowe są najwyżej OK i lepsze kolumny wycisną więcej z zestawu. Z tego powodu - unikaj sprzętów które mają bi-amp (dwie pary kabli głośnikowych na jedną kolumnę i podwójne wyjścia głośnikowe) bo będziesz miał problem z podłączeniem standardowych kolumn.


Chodziło oczywiście o niestandardowe kolumny (inne niż dodawane przez producenta). Tak to jest jak się pisze o pónocy :)