Wpis z mikrobloga

@ManiacTeam: ciebie chyba wszystko rusza, skoro nie mogłeś się powstrzymać przed #!$%@? się do OP o coś, co jest kwestią genetyczną, taki wrażliwy kwiatuszek z ciebie. also beka, że od razu zakładasz, że jestem gruba ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@dessy: Ojej a ty taki wrażliwy ulaniec jesteś, że bierzesz w obronę osobę, która tego nie potrzebuje. Opka napisała, że nie ma, no to spoko, nie było tematu, fota zajumana z netu, luzik, ale zawsze jakaś ulana bulwa musi zawyć na temat smalcu.
Nie ma kwestii genetycznej, mniej żryj ulańcu, więcej się ruszaj i przestaniesz zaginać czasoprzestrzeń.
  • Odpowiedz
@ManiacTeam: XDD jakiś dowód, że jestem ulańcem, czy tak musisz sobie z dupy założyć, żeby ci się wykopkowy światopogląd nie rozpadł, że jak babka się z tobą w czymś nie zgadza, to jak mus jest głupia i brzydka? a poza tym to doedukuj się, proszę, bo metoda na "eat less, move more" i liczenie kalorii to droga donikąd. W naszym ciele WSZYSTKO jest regulowane przez hormony, a w przypadku odkładania się
  • Odpowiedz
@dessy: Ładnie kwiczysz, próbując zrzucić swój smalec i lenictwo na jakieś choroby :)
Szkoda, że ty #!$%@?ć nie możesz, bo trzeba ci w ryj kostkę smalcu jako paliwo dać, dopiero ruszysz swoją tłustą bezwartościową i bezużyteczną dupę do lodówki i z powrotem bo dalej to strach o zawał serca :)
PS: Nie mam zakoli :)
Szczekaj dalej.
  • Odpowiedz