Wpis z mikrobloga

@Atsawed: Na kursie mają cie nauczyć samodzielnego myślenia? Albo żeby nie wjeżdżać w głęboka dziurę? Przecież co w głowie ma osoba która widzi głęboka wodę i się pcha w nią autem? Że przejedzie tak jak przez krawężnik bo ma terenówkę? I czemu mieliby od razu lecieć i pomagać, jak widać że przecież nie grozi jej utonięcie czy coś innego poważnego?
  • Odpowiedz
ja się nie śmieje, że uratowała torebkę, tylko że nie myśli i zamiast cofać, #!$%@? się w coraz głębszą wodę.


@OneMaanArmy: Ja tam się nie śmieję, ze 3 lata temu sam prawie zamieniłem moje auto w łódź podwodną - na wyjeździe z mojego osiedla zbiera się taka zajebista ilość wody i kiedyś w czasie ulewy zawoziłem moją różową na dworzec - przejechałem w jedną stronę, było w #!$%@? głęboko, ale się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Deathstroke: najlepsze jest to że ten (chyba) wrangler ma 4x4 i snorkela, wiec jakby miała choć odrobine umiejetnosci jazdy takim autem to by pewnie sobie dała rade


@WszystkieFajneLoginySaZajete: też mam wrażenie, że gdyby dobrze się do tego zabrała, zakładając, że wie czy na środku nie ma wielkiego uskoku, to by przejechała, a tak to błędem było wjechanie w wodę, a kolejnym zatrzymanie się w najgłębszym punkcie XD
Jak widać na
bn1776 - > @Deathstroke: najlepsze jest to że ten (chyba) wrangler ma 4x4 i snorkela,...
  • Odpowiedz
Raczej na kursie i egzaminie nie uczą co robić w takiej sytuacji.


@Atsawed: Boże, jak czytam takie komentarze, to aż mi smutno. W szkole też Ci nie mówiono, żebyś nie srał do paczkomatu, ale jednak wiesz żeby tego nie robić. Wszelkiego rodzaju egzaminy i kursy są tylko po to, aby dać ci podstawy i nauczyć schematów myślenia, do reszty musisz dojść sam, a potem mamy ludzi, którzy płaczą, że edukacja gówno
  • Odpowiedz
Czepiliście się tej torebki XD

Miała np. dokumenty, klucze od domu czy telefon zostawić #!$%@?, bo „UTOPIŁA AUTO, ALE TOREBKA URATOWANA HUEHUEHUE”.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Atsawed: spoko, zaraz przyjdzie tabun wykopkow i powie, że jesteś księżniczką, która oczekuję, że ktoś za darmo będzie chciał jakkolwiek pomoc xD
  • Odpowiedz
@AlfredoDiStefano: laska #!$%@?ła jak 150, wszyscy sie juz posmiali i moznaby zapomniec o temacie gdyby nie ameby ktore jej bronią, serio trzeba miec sieczke z mózgu zeby to jeszcze argumentować ze nie wiedziala ze to ze tamto xD
  • Odpowiedz
Raczej na kursie i egzaminie nie uczą co robić w takiej sytuacji


@Atsawed: Taki hint - na egzaminie też nikt ci nie mówi jawnie, żeby nie #!$%@?ć w ludzi stojących na przystanku. Inteligentnego człowieka odróżnia od małpy to, że wie takie rzeczy i nie trzeba mu ich wałkować.
  • Odpowiedz
@AlfredoDiStefano: @Hatespinner: dobrze tak, ale w moim komentarzu choduzlo o to, że po co się naśmiewać z człowieka? Nikt z was przecież nie wie jak się czuła itd....nawet jeżeli jest najmniej inteligentna osoba to przecież nie każdy musi mieć jakieś wybitne zdolności myślenia, czy radzenia sobie w stresie ? Czemu wysmiewacie słabszych ? Chyba cechą takiej mądrej (bo za pewne macie się za szczyt inteligencji) osoby jest szerokie myślenie. A
  • Odpowiedz
Ja np mam prawo jazdy, ale bardzo mnie to strsuje i mało jeżdżę.


@Atsawed: A różnica jest taka, że jak się ktoś stresuje prowadzeniem samochodu, to nie powinien nigdy dostać prawa jazdy. Dla zdrowia swojego i innych.
  • Odpowiedz
@illuminatiie: no jak dla mnie jest logika. Miała wlot powietrza do silnika powyżej dachu i samochód do takich akcji. Zabrakło wiedzy lub pewności siebie, a widać trzeba robić to z pewną prędkością.
  • Odpowiedz