Trafili do grupy śmierci z Niemcami, Portugalią i Francją. Skazani na pożarcie przez wielkie nazwiska mogli wiele, ale nie musieli nic, bo nawet 1 punkt byłby sukcesem. Tymczasem Reprezentacja Węgier podczas tegorocznych Mistrzostw Europy zdobyła sympatię fanów piłki nożnej swoją zawziętością, wolą walki i zaangażowaniem do ostatnich minut meczu. Mimo przegranej 3:0 z Portugalią po dzielnej walce, potrafili urwać punkty aktualnym mistrzom świata Francuzom, a także mistrzom świata z 2014 roku Niemcom. Wspaniałe były wasze mecze, nie zapomnę ich nigdy. Dziękuję Panowie Piłkarze.

#mecz
Pobierz s.....j - Trafili do grupy śmierci z Niemcami, Portugalią i Francją. Skazani na pożar...
  • 22
@sebsossj: never mind widzę że już poprawiłeś.
A ja tam uważam że mega nudno grali i dobrze że odpadli bo stawianie busa i gra na lage z kontry licząc na szczęście to nie jest football który mi się np. podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sebsossj: straszna szkoda, parę minut by wytrzymali jeszcze i byłaby największa niespodzianka turnieju. A tak to mało kto jak świetnie grali będzie pamiętał, w statystykach smutne ostatnie miejsce. Najgorzej, że patrzyłem na oba mecze w tym samym czasie i jak Niemcy strzelili ostatnią bramkę to wszystkie drużyny poza Węgrami przestały grać.
@bart0sz: A pamiętasz "basen na narodowym"? Bo pewnie jak zapytasz o to większości ludzie o tej wpadce pamięta, a o wyniku meczu już niekoniecznie. Tak samo będzie z Węgrami po Euro.