Wpis z mikrobloga

#logikaniebieskichpaskow #januszebiznesu #samochody #sprzedamopla

Żona wystawiła swoją prawie 20-letnią Corsę na #otomoto
Samochód od nowości w rodzinie, przebieg poniżej 150k oryginalny. W środku w bardzo dobrym stanie jak na swój wiek, mechanicznie bez zarzutów. Jedyny mankament to wyblakły lakier, co jest napisane i wyraźnie pokazane na zdjęciach w ogłoszeniu.

Cena w ogłoszeniu: 5500, byliśmy gotowi zejść do 4500, żeby mieć temat z głowy.

Przyjeżdża facet, miał chyba ze 150 km w jedną stronę. Stan samochodu dokładnie jak w ogłoszeniu, nie znalazł niczego o czym by wcześniej nie wiedział i można by się przyczepić. Ogląda, jest zadowolony i mówi, że może dać 3000, góra 3500.

#dowidzenia
  • 11
@mateusza: Naoglądali się różnych seriali, gdzie samochód jest wystawiony za 6 tys. i zjeżdżają z ceny do 4 tys., a potem gra taki chojraka i zna się lepiej. Myślę, że masz dobrą cenę, ponieważ w komisie ostatnio widziałem Corsę za 6500 zł.
@mateusza: Kiedyś sprzedawałem 25 letniego Fiata Uno jeszcze na czarnych blachach, na chodzie, w rodzinie od nowości, jeden właściciel, z salonu, co prawda blacharka w kiepskim stanie, chociaż przegląd techniczny w ówczesnym czasie przechodził bez żadnych załatwień. Miał iść na złom za 350 zł, ale stwierdziłem, że nic nie kosztuje mnie wystawić ogłoszenie, więc wystawiłem za 999 zł, każda kwota ponad 500 zł była dla mnie satysfakcjonująca, właściwie uczciwa cena.

2