Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
#audiobook #ksiazki #literatura
Drugi raz w życiu robię podejście do sagi Koła Czasu Jordana Roberta. Pierwszy raz był w 2019 roku i zatrzymałem się gdzieś w połowie czwartej części.
Teraz kiedy odpalam audiobooka z tą częścią i widzę 51 godzin, to jestem przerażony xD
To są zdecydowanie najnudniejsze książki jakie w życiu czytałem, ale jednocześnie chce poznać historie do końca. Zaczynając znowu tą mękę czuję się jak masochista.

Mamy na wykopie kogoś kto dał radę zaliczyć cały cykl?
Glacial - #audiobook #ksiazki #literatura
Drugi raz w życiu robię podejście do sagi K...

źródło: comment_1624593614zY2mb1rQaXvVA3zp3ItU00.jpg

Pobierz
  • 17
@Glacial ja podobnie, męcze sie strasznie już. Kiedyś jak pierwsze 3 przeczytałem to mi sie bardzo podobało, nawet myślałem o kupnie całej kolekcji...jezu jak dobrze że tego nie zrobiłem :D
Macie swoje najbardziej nielulubione postacie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@scaryguyy: #!$%@?, wszystkie oprócz Thoma, ale tylko tego z pierwszej części. Jak potem wrócił w trzeciej po dłuższej nieobecności, to mu się charakter tak zmienił, że już w tej chwili to tylko ten strażnik od Moirene jest znośny xD

A #!$%@?ść głównego wybrańca to woła o pomstę do nieba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pol-scot: nie inaczej koleżko.
Jestem w tej chwili na 40 minucie i postać której losy teraz obserwujemy weszła po schodach, przeszła kilka pomieszczeń i zaliczyła swój pierwszy, krótki dialog
@Glacial u mnie nr 1 to młode aes sedai...ale w raz z rozwojem fabuły to masz rajt mirku, wszystkie. I to ciągłe bierdolenie wszystkich żeńskich postaci że mężczyźni to są tacy sracy i owacy.
Wogle mam wrażenie, że celowo rozdęta jest fabuła, bo #!$%@? ileż to razy można pisać że perrin to sie musi nad wszystkim zastanawiać, bo jest duży i silny a Aielowie to mają takie specyficzne poczucie humoru...geeez
@Glacial: Wszystko przesłuchane, najgorsze części to te od Sandersona. Najlepsza Saga jakiej słuchałem :D Oczywiście przeciągane strasznie, ale jak już się wszystko zakończy to jest sentyment do całości. Tym bardziej, że ma się wrażenie jakby zaczynało się słuchać lata temu xD
Polecam jeszcze Cykl Demoniczny Petera V. Bretta.
No i oczywiście Bożych Bojowników od Sapkowskiego w formie słuchowiska. Po prostu kozak.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Glacial: 3 razy doszedłem do księcia kruków xD. Ogólnie zajebiście lubię tą serię ale jest bardzo długa a ostatnie części nie były dostępne po polsku.