Wpis z mikrobloga

@kiszczak: 200 - 250. Sorry ale 100 jest dzisiaj guwno warte, jak głupi kebab czy latte kosztuje 15 zł. Nie mówiąc już o jakiś atrakcjach czy pamiątkach. To nie te czasy że za 100zl robilo się zakupy na miesiąc
  • Odpowiedz
@kiszczak: ja dostawałem 50 na 2 tygodnie a za dobre sprawowanie mama dosyłała drugie 50 w połowie kolonii

wszyscy mieli po minimóm stówe czasem 300-400 ale dalo sie poradzic :D rano jak szlismy na plaże zbieralem ile sie da darmowych gazet metro a potem chodzilem po plazy sprzedajac januszom po pisiont groszy. po tym jak trwala walka na pistolety na kulki kolegow mozna bylo je pozbierac z podlogi swietlicy zapakowac w
  • Odpowiedz
@kiszczak: 10zł dzien w 2021 roku
Na wyjezdzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ja zawsze brałem 100zl i dużo słodyczy ze sobą, co pozwoliło mi praktycznie ograniczyć wydatki do minimum. Zdarzało się, ze wydawałem nawet 12 zł na tygodniowym wyjeździe, a resztę ze stówy kitralem dla siebie


@PitchRoow: Tylko pytanie w którym roku XD
  • Odpowiedz
Ma konto.


@kiszczak: no to jak ma swoje konto to co mu chcecie wydzielać, jak #!$%@? wszystko co będzie miał to będzie jego strata i dostanie zajebistą lekcję oszczędzania
  • Odpowiedz
@kiszczak: Jak byłam na kolonii, to miałam 150 zł na 2 tygodnie. Z tym, że to było w 2005 roku. Dogadaj się z wychowawcą, żeby wziął pieniądze i mu wydzielał, codziennie 2 dychy, czy coś...
  • Odpowiedz