Wpis z mikrobloga

Mireczki kochane,
kiedyś pisałem w sprawie mordhau, czy warto kupić i takie tam i powiem szczerze to nie kupiłem tej gry. Powodem było to że premiere niedługo potem miała gra Chivalry 2, która wydaje sie od mordhau lepsza.
No to teraz parę pytań.
Po pierwsze, czy faktycznie Chivalry jest lepsze, czy może mordhau jest lepszą tego typu grą?
Po drugie, która gra mniejszy próg wejścia?
Po trzecie czy chivalry posiada jakiś fajny system rozwoju, czy jest dużo żelastwa do odblokowania?

#gry #mordhau #chivalry #steam #epicgames
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@julianni12: Mordhau wydaje mi się lepsze niemal pod każdym aspektem, na trybach i mapach zaczynając, na customizacji postaci kończąc. Natomiast zdecydowanie chivalry ma mniejszy próg wejścia, głównie ze względu na to, że walka jest mniej wymagająca i uproszczona względem Mordhau. Obie gry posiadają jakiś tam system rozwoju, ale w chivalry jesteś ograniczony do levelowania klasy, w Mordhau klas jako takich nie ma i masz odblokowując elementy uzbrojenia, możesz je używać tak
@saif3r: faktycznie mordhau wydaje sie być o wiele lepszy, chyba poza mapami które o wiele bardziej podobają mi się w chivalry. Ale niestety przy mordhau zostali już sami starzy wyjadacze więc pomimo mojej niechęci do epic games wydam tam pieniądze i kupie chivalry.
@julianni12: w mordhau gram sporo i jeśli chodzi o próg wejścia obecnie to owszem nie jest niski, ale też nie ma co przesadzać. IMO zależy co chcesz osiągnąć - podstawy tak zeby miec fan i nie ginac caly czas to 5-8h. Od tego momentu zaczyna sie zabawa.