Wpis z mikrobloga

@CXLV: Mam ten sam model tylko 7 osobowy i maxi. Pół roku szukałem odpowiedniego egzemplarza do kupienia. Wiem o nich całkiem sporo. Początkowo też się zastanawiałem Doblo czy Caddy. Caddy wygrał pod względem wyposażenia (dwustrefowa klimatyzacja i grzane fotele, tego nie ma w Doblo) oraz jakości wykończenia wnętrza. Kolejnym aspektem jest cena. Jaki masz budżet? Jeśli chcesz auto w LPG to najlepszym rozwiązaniem jest 1.6 mpi 115 km, silnik który kocha
@Jajkie: Dziękuję za cenne informacje. Planuję kupić albo 2 osobowe, ale 5/7 i zostawić tylko dwa fotele. Przeznaczenie to tanie w eksploatacji auto wycieczkowe. Budżet to 10k + 5k na serwis. Diesla wolałbym nie brać, bo chciałbym dojeżdżać nim do pracy na krótkich trasach 5 dni w tygodniu, diesel nie zdążyłby się nagrzać i byłoby to pewnie obciążające dla napędu, aku i portfela. Też podoba mi się wnętrze Caddy.
@CXLV: Do 10 k może być ciężko coś znaleźć. Ciężarowe jak i maxi benzynowe były bardzo rzadkie, trafić taki zdrowy model to cud ! Ja miałem taki sam plan i jak napisałem wcześniej szukając pół roku auta zaczynałem z budżetem 15-20k, finalnie kupiłem za 30k. Cholernie ciężko teraz kupić używany zadbany samochód. :/