Wpis z mikrobloga

@barti69: Już odpowiadam...

Pogba mimo straty w koncowce lepszy od kazdego w pomocy. gość odpada z turnieju, więc nie można go uwzględniać...

Dla Benzemy tez bym znalazl miejsce. Xhaka > Shaqiri. benzema to samo co powyżej, w dodatku z realu Xhaka bał się nawet do karnego podejść jako kapitan...

No i na lewej obronir Zuber ze Szwajcarii. zuber to totalny jeździec bez głwoy... drugi grosicki....
@RITIs44: Gosc odpada z turnieju i nie mozna go uwzgledniac.

Jezu xD Slabiutki jestes w argumenty.

Zuber zrobil asyste, karnego i dwie zolte kartki dla rywali. Jego strona Francja atakowal rzadko. Nie wiem czego mozna oczekiwac wiecej.

Poza tym - dajesz Griezmanna mimo ze odpadl z turnieju i jednoczesnie twierdzisz ze nie mozna dac Pogby... bo odpadl z tutnieju...

Dajesz Albe ktory zagral 40 minut, ale argumentujesz ze nie mozna dac
@barti69: Co ty liczysz ile kartek z Żubrze było ???

Myślę, że masz jakieś głębsze problemu... Doszukujesz się jakiegoś algorytmu co do wyboru tej jedenastki... a wystarczy uważnie oglądać mecze, a nie liczyć żółte kartki ¯\_(ツ)_/¯
@RITIs44: Jezu :) Pokazalem Ci logiczne bledy w twoim rozumowaniu i argumentacji. Normalny czlowiek by napisal: "sorry, palnalem glupote" i szedl dalej a ty brniesz...

Ten internet pelen nieomylnych ludzi zawsze bawi tak samo xD

PS Sorry za pomylke, widze ze dales SZESCIU pilkarzy Barcelony. Dorzuc jeszcze kogos xD
@barti69: Nie no gość pisze coś o ludziach w internecie a w nicku ma swoje imie i dopisek "69"... Na prawdę... Widzę, że ludzią nadal nie nudzi się takie płytkie bejtowanie... :)

PS. To jest obiektywna opinia i wybór, chyba mamy kolegę w białej koszulce ( ͡ ͜ʖ ͡)
@barti69: To co ty już w brzuchy matki oglądałeś mecze ?

Zayebisti przypadek, że akurat wylosowalo skrót twoejgo imienia i ciąg dwóch cyfer "69"

Obiektywizm Bartuś.... obiektywizm.... Chyba nie rozróżniasz :)
@RITIs44: "Gdyby idiota wiedzial ze jest idiota to by nim nie byl".

Ciag logiczny twojego autorstwa:
1. Brak Pogby: nie mozna uzwgledniac kogos kto odpadl. Griezzman odpadl, ale jest.
2. Modric do najgorszych. Argumentacja: bo nie mial asysty/bramki. Wsrod najlepszych dajesz ludzi w pomocy bez bramki/asysty
3. Lenglet zagral zbyt krotko wiec odpada. Jednoczesnie dajesz Albe, ktory gral krocej.

Serio jestes takim oslem, ze nie widzisz bledow logicznych?

Ogarnij sie dzieciak,
@barti69 barti bratus Bartoszu... To, że ty się martwisz o wyniki z matur, to nie znaczy, że jestem na twoim marginalnym poziomie... Prowadzę 3 firmy, które pracują na mnie, więc mam czas na śledzenie analityczne meczy... Siedzę sobie i dłubię w nosie, przy okazji dzieląc się obiektywną opinią z ludźmi...

A ty śmieszny trollu nie zniechęcisz mnie do mojej pasji całego życia... Więc Bartuś bardzo proszę zawrócić na pięcie i usunąć się
@barti69: Ile ja takich miśków spotakłem... Ale każdy kończył tak samo... Czyli upokorzony moją merytoryką, argumentami i wizją świata.

Fajnie sie było pośmiać, ale nie zaśmiecaj mi postów :)