Wpis z mikrobloga

Wczoraj zaprosiłem do nowego mieszkania na kolację rodzinę mieszkającą w #krakow (brat z żoną, kuzyn z żoną, kuzynka). Spotkanie miało być krótkie, bo środek tygodnia, ale i tak zdążyło się coś odwalić xD. W trakcie jedzenia temat zszedł na covid. Kuzynka stwierdziła, że ona się nie zaszczepiła i nie zamierza. Próbowała jakoś to argumentować, że szczepionka jest mało przebadana, coś tam o eksperymencie XDDDDDD powiedziałem jej, że jak skończy jeść to bardzo proszę aby opuściła moje mieszkanie, bo nie będę gościł osoby, która stanowi zagrożenie dla społeczeństwa. Powiedziała, że i tak już miała iść (ta, na pewno XD) i obrażona wyszła (nawet nie przeprosiła). Brat powiedział, że mogłem z nią pocisnąć ale na osobności, a nie przy wszystkich no i tu ma rację, aczkolwiek zirytowała mnie jej bezczelność, że śmie wygłaszać takie bzdury w otoczeniu osób z wykształceniem medycznym, w momencie gdy jesteśmy dawno zaszczepieni. Ona nawet uniwersytetu medycznego nie kończyła, tylko studiuje coś tam inżynierskiego na politechnice krakowskiej xD przypomniałem sobis natomiast, że dwa lata temu udostępniała na fb coś o Bosaku, więc #konfederacja weszła mocno hehe. Dzisiaj już w pracy sms od matki przyszedł, że musimy porozmawiać, więc pewnie konfederatka złożyła skargę xD
#koronawirus
  • 74
@LiamRockwell: ja #!$%@?, że też ludziom chce się takie wypociny pisać. Stanął Ci jak ktoś Ci odpowiedział czy co? Nie różnisz się niczym od lasek na insta, które wypinają dupę dla atencji bo łakniesz jej dokładnie tak samo.

Chyba, że to nie jest zmyślona historia i piszesz szczerą prawdę, w takim razie jesteś zjebem do kwadratu.
@LittleBi czemu miałbym kasować posta w którym się orasz xD ustawa o zawodzie farmaceuty "Art. 2. 1. Zawód farmaceuty jest samodzielnym zawodem medycznym." nigdzie nie napisałem, że jestem lekarzem xD

@weezyxboss jestem tylko ekspertem od leków, cóż ja mogę wiedzieć o szczepionce (która jest lekiem) XDDDDDD
@weezyxboss no jestem ekspertem, co nie znaczy, że wiem o lekach WSZYSTKO. Wiem na pewno tyle, by się ekspertem nazwać i nie poczuć zażenowania. Na temat szczepionki wiem sporo i to z różnych źródeł, ale gdzieś tam w jelitach mam przeczucie, że czekasz na jakiekolwiek info odemnie byle wykpić więc nie wejdę w szczegóły elo
@RBMK takie jest podejście chłoporozumnych istot, które swoje urojenia biorą za pewnik. Różnica między nami jest taka,