Wpis z mikrobloga

@Akos: ja Ci odpowiem. Znakomita wiekszosc tych aut, to leasingi/wynajmy w branzach uslugowych wysokomarzowych, tam gdzie masz niskie koszty prowadzenia dzialalnosci: lekarze, prawnicy, uslugi IT, zaklady kosmetyczne i fryzjerskie. Do tego dochodzi cala branza budowlana i wspolpracujaca z budowlanka (czyli deweloperzy i ich dostawcy). To generuje ok. 80% zakupow fajnych fur, ktore widzisz na miescie.
  • Odpowiedz
hejtować


@ChamAleZaToLeniwy:
handlowiec1 - założę się, że nie znajdziesz debila na ten lakier w kolorze gówna wymieszanego z trawą
handlowiec2 - o 21 złotych i 37 groszy?
handlowiec1 - stoi
...
Do salonu wchodzi @ChamAleZaToLeniwy
...
handlowiec2 - no i znakomicie się składa, a za niewielką dopłatą lakier będzie naprawdę wyjątkowy, to głęboka zieleń o nazwie VISCONTI GREEN. Czy Pan wie co to oznacza?
@ChamAleZaToLeniwy - nie
handlowiec2 - Visconti to
  • Odpowiedz
  • 0
@ChamAleZaToLeniwy >
Dziękuję za dobre słowo, nie spodziewałem się. Gwarancja na 5 lat mnie przekonała.

Mnie też gwarancja kilka lat temu przekonała..., i powiem Ci jedno..., lepiej na swój koszt naprawiać niż jechać z nim na gwarancję..., ileż przez to nerwów i czasu straciłem (Mazda6 Atenza 2015)
  • Odpowiedz
Jesli tak to wklad wlasny to faktycznie minimum 20% wartosci auta


@KoszernyChomik: przy leasingu uproszczonym minimum tyle wymagają (oświadczenie o dochodach, zatrudnieniu itp/ prosta kartka) Normalnie i 10% wpłaty nie jest problemem.
  • Odpowiedz