Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy trójkąt w związku to dobry pomysł?
Jesteśmy koło 30tki, w związku do dobrych paru lat, mieszkamy ze sobą. Moja różowa to taka zwykła dziewczyna, spokojna, no szara myszka. Do świata seksu wprowadzałem ją ja. Nie powiem, wyszkoliłem ją po swojego mimo wielu odmów i tak dalej. Od zawsze dla jaj rzucałem sobie teksty o trójkącie. Nie żebym chciał jakoś bardzo, no może bym chciał ale było to zawsze w formie marzeń nie do zrealizowania. Może nawet nie marzeń. Nie marzyłem o tym. To był mój taki tekst gdy ona coś chciała. Taka forma żartu, droczenia się. Pewnego razu po alkoholu zapytała mnie, czy mówię z tym serio. Oczywiście twierdziłem, że tak. Trochę była zmieszana, bo sądziła, że to tylko taka forma droczenia się. I taki był w sumie mój zamiar. No ale pogadaliśmy o tym, trochę w szoku była, trochę focha strzeliła. Temat ucichł i po kilku miesiącach znów w droczeniu się rzuciłem ten tekst. Tym razem rozmowa była ciut poważniejsza. Jak to sobie wyobrażam, z kim. Oczywiście dalej to traktowałem jako żart więc gadałem, że wszystko mi jedno czy z chłopakiem czy z dziewczyną. No i ona powiedziała, że jeżeli się zgodzi to tylko i wyłącznie na dziewczynę, na osobę której nie znamy (w sensie nikt ze znajomych), która robi to pierwszy raz i jak się nie spodoba to mamy nie mieć kontaktu. A nawet jak się spodoba a nie będziemy chcieli powtórzyć to też nie chce kontaktu. I jeszcze parę warunków o badaniu, o zabezpieczeniu. I że godzi się tylko dla mnie, jej to nie kręci ale może spróbować w formie eksperymentu. Chce żebym ja się czuł spełniony skoro chce tak eksperymentować bo jak będę starszy to będę żałował, że nie spróbowałem i może jeszcze ją będę osądzał, że się nie zgodziła. Zrobi wszystko aby się dobrze czuła i żeby mi się podobało. Jestem trochę w szoku i nie wiem co o tym myśleć. Wiadomo, każdego faceta jarają takie rzeczy, nawet o tym nie marzyłem ale mam okazję wziąć w czymś takim udział. Co o tym myślicie? Jak się zdecydujemy to gdzie szukać kogoś do pary. Chce że jak już się na to zdecyduje to żeby było wszystko na wysokim poziomie.
#zwiazki #seks #trojkat

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60ddec8ef052ea000a31ffe3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Lepiej odpuść i powiedz, że to dla niej. Ucieszy się tym, bo mógłbyś żyć sto razy i sto razy zrobić z niej jakąś kozę, ale raz niech będzie kobito ;-) I powiedz, że trzeci niech będzie ksiądz między wami jak to wasi staruszkowie zrobili, niech ma dziewczyna ;-) Wtedy będzie mogła sobie wianeczki zaplatać nawet z dziurą jak kopalnia odkrywkowa i na biało śmiało. A jak chcesz w swingi się
Zajebiozaur: Człowieku! Gdyby moja kobieta mówiła do mnie w ten sposób i takie rzeczy, to nawet przez myśl nie przeszłaby mi inna kobieta. Chyba z miłości prędzej dałbym jej chłopa.

Nie mam pojęcia gdzie ją znalazłeś, ale pilnuj jej i jej miłości do Ciebie, bo myślę, że gdyby istniał bóg, to by Ci ją odbił.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua